Korpusas “Southern Soul Barbeque”

“Southern Soul Barbeque” vos trisdešimt metų, o jos įkūrėjai Harrisonas Sappas ir Griffinas Bufkinas su savo šeimomis ir draugais išmoko savo paslaptis valgykloje, o ne iš ilgos restoranų linijos.

“Southern Soul”, įsikūrusio pertvarkytoje 1940 m. Degalinėje, yra tik kelios mylios nuo paplūdimio, poilsiautojų uždirbo ištikimai. Platus meniu vietoj Gruzijos stiliaus kyla dūminio kiaulienos išpjaustyto kiaulienos ir aštraus Brunsviko troškinys, tačiau jie taip pat siūlo daugybę šonkaulių, kriaušių ir rūkytų vištienos sparnų. Padažai apima regionines ribas: dvi versijos raudonos Gruzijos sielos (karštos ar saldžios), plius du, įkvėpti nuo Carolinas skonių.

Pietinis Soul Barbecue Platter
Andrew Thomas Lee

Bet neleisk, kad linksma atmosfera tave apgautų. Kai kalbama apie maisto ruošimą, pietų sielos vaikinai yra tokie rimti kaip jie atvyksta. Sapp ir Bufkin kepsnys per visą medieną ir įmaišykite mėsą su prieskoniais, kol virkite. Jie kūrybingi, aptarnaujantys naminių rūkytų dešrų šunys ir “Philly Soul” cheesesteak, įdaryti pjaustytais krūtiniais.

Pietinis Soul BBQ
Wynn Myers

“Daily specials” išskiria vietines jūros gėrybes ir Karibų įkvėptas liaukas, tokias kaip kaklelio kojeles ir didžiulius mėsainius, papildytus čutniais ir keptais plantakais. Tradicinis? Skanus? Absoliučiai. “Southern Soul Barbeque” gali būti geriausia kiemo pietinė dalis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4