Kodėl jums tikrai reikia planuoti apsilankymą Helen, Gruzijoje

Pietūs laikosi savo, kalbant apie mažus miestus, pakuojančius daugiau nei jų svorį žavesio metu, tačiau Helenas, Džordžija, yra tikrai plaktukai, kurie nukreipia namo. Mažiau nei 500 gyventojų ir tik 2,1 kvadratinės mylios, tai tikrai maža. Tačiau kruopščiai išsidėstę stogai, nepakartojami kryžminiai tiltai ir spalvinga puslankioji mediena tampa autentišku Bavarijos kaimu. Jis atrodo tiesiai iš mūsų pasakų sapnų, bet iš tikrųjų sėdi gana arti namų Gruzijos kalnuose. Nors jo metinis “Oktoberfest” atvyksta lankytojams, kurie atvyksta rudenį, o Kalėdos atostogų metu pritraukia minias, yra daugybė priežasčių, dėl kurių planuojamas buvimas šiame Vokietijos miestelyje, įsikūręs tarp Blue Ridge kalnuose ir Chattahoochee upės ištisus metus. Čia yra mūsų mėgstamiausių dalykų apie šį “South” geriausią mažytį miestą, kuris neleidžia mums grįžti po sezono.

Pasimėgaukite autentiškais Bavarijos virtuvės patiekalais.

Bavarijos pasirinkimai viršija aukso vokiečių alaus ir bratwurst. (Nepaisant to, tas duetas nuvilia.) Tarp daugybės kultūrinių vietovių labiausiai pastebėsite miesto centre. Heleno architektūros paminklas ir mieste įsteigtas pirmasis Vokietijos restoranas “Old Heidelberg” turi įspūdingai platus šnicelių pasirinkimą, vokiškus bulvių blynai, bulvių sriubą ir dar daugiau patiekalų. Nuplaukite patiekalus su viena iš jų daugelio vokiečių alaus, o po pietų uždėkite autentišką Hoferio šokoladinį grietinėlę, kuriame yra apie bloką. “Betty’s Country Store” galite pasiimti bet kokius pėsčiųjų užkandžius ar iškylos dirbinius kaimiškoje senamadiškoje parduotuvėje.

Suplanuokite puikias lauko nuotykius ir šaudykite “Hooch”!

Tiems, kurie siekia šiek tiek nuotykių už istorijos knygos centro, “Helen” siūlo įspūdingą lauko užsiėmimų lauką, kuriame galėsite atsipalaiduoti ir patyrusių partijų. Paimkite greitą “Anna Ruby Falls Trail”, kad žavėtumėte dvyniais kaskadiniais kriokliais arba eikite šiek tiek toliau į garsų Kraujo kalną, šešių mylių kilpą iki Gruzijos aukščiausiojo Apalačų tako aukščiausiojo lygio susitikimo su tolimiausiais vaizdais, kurie nutilo jūsų kvėpavimą . Jūs rimtai praleidžiate, jei nespausdinote “Hooch”, ty lanksčiai nuleidžiate Chattahoochee upę ir leiskite, kad lėtas, triukšmingas skamba minkština jūsų sielą. Tai geriausias būdas praleisti vasaros dieną ir nugalėti Gruziją. Adrenalino riešutai “Nacoochee Adventures” siūlo užtrauktukines linijas, aukštųjų virvių tempimo kursus ir 50 pėdų sūpynės. 

Helen Georgia
Robbie Caponetto

Patirkite savo unikalius festivalius, įskaitant “Oktoberfest” ir “Hot Air Balloon Race”.

Kiekvieną rugsėjo-spalio mėnesį rasite pietų labiausiai žinomų “Oktoberfest” švenčių, vykstančių kiekvienoje gatvėje ir visoje Bavarijos kaime. Vėliau šiais metais vyks 48-asis metinis Oktoberfestas, o šventėse bus gausu autentiškų vokiečių muzikos, virtuvės ir daugybė lederhoseno. Gegužės pabaigoje “Helen” rengia pietų seniausią balionų turnyrą ir vienintelius Jungtinių Amerikos Valstijų oro balionų lenktynes. Galite tikėtis 20 didžiulių, spalvingų oro balionų, plaukiojančių tarp jūsų, ir netgi “Balloonmeister”, kuris prižiūri šventes ir laimėjo lenktynes ​​į Atlantą 1979 m..

Padaryk sau žavingą mažą Kalėdų.

Helena eina nuo “Oktoberfest” iki “Christmastime”, neprarandant ritmo, o “Village Lighting” lapkričio mėnesio pabaigoje pradeda šventes. Žavingi, spalvingi žemyniniai stogai lašinami su mirksinčiais kalėdiniais žibintais; ir kai pasisekė gauti retų sniego pojūtį, miestas atrodo kaip Bavarijos žiemos stebuklų šalis. (Pramogos faktas: net “Hallmark Channel” laikomas pakankamai gana filmus.) Per pirmuosius du gruodžio savaitgalius tradicinė vokiečių rinka “Christkindlmarkt” turi kabinų, kur lankytojai gali įsigyti dovanų, dekoracijų ir saldžių patiekalų. Jokios šventės nebus baigtos kartu su metiniu Kalėdiniu paradu, kuris paprastai rengiamas gruodžio antrą savaitgalį.

Pasinerk į miesto indėnų amerikiečių ir “Gold Rush” istoriją.

Helenas, nors ir atgimęs į savo vokiečių stilių 1960 m. Pabaigoje, iš pradžių buvo čerokių vietinių amerikiečių namas iki jo laiko kaip auksinis skubėjimo miestas, tada medienos ruoša miestas. Paimkite kelionę į pietus nuo Helen esantį istorinį “Hardman Farm”, kuriame yra piliakalnis, Sautee Nacoochee Indijos piliakalnis. Apskaičiuota, kad egzistavo gerai, kol čerokiečiai netgi apgyvendino rajoną, o apsvaiginimo istoriniai lankytojai gali apsilankyti vietoje. Garbę miesto “Gold Rush”, paimkite šeimą iš Dukes Creek Mines aukso ir brangakmenių. Kiekvieną žingsnį gausite miesto turtingos istorijos skonį.

Laikui bėgant, prekybos šiaurės Gruzijos vynu vyno alus.

Gaukite Šiaurės Gruzijos vynuogynų skonį, užsisakydami vieną iš vietovės vyno turų, kuriuose dažnai naudojami vietiniai vynuogynai, tokie kaip “Habersham Vineyards” ir “Winery”, “Yonah Mountain Vineyards”, “Kaya Vineyard” ir “Winery”. Vasarą ir rudenį pasimėgaukite puikiais laikais, kad patikrintumėte kalvų ir vynuogynų, kai kraštovaizdis pasiekė maksimumą.

Paimkite iš savo tėvynės senamadišką kopūstų lapelį.

Suaugusiesiems ir vaikams “Babyland” bendrosios ligoninės – senamadiškos “Cabbage Patch” lėlių namai – bus išties unikali patirtis. Vaikai gali pasiimti namus savo rankomis paruoštu Cabbage Patch Kid, o jūs galite užsilenkti prie šilto nostalgijos jausmo dalintis su jais mėgstamos vaikystės lėlės. 

Padaryk sau namus jaukiuose namuose ir viešbučiuose.

Galite pasilikti širdies centre “The Castle Inn”, senojo anglų stiliaus vietoje, vos už kelių žingsnių nuo visų parduotuvių ir restoranų. “Valhalla” kurorto viešbutis pritraukia dar šiek tiek toliau, jame yra stogo bagažas ir senoji Europos įtaka; arba eikite daugiau kaimiškų su istorine Kalnų Laurel farma, įsikūrusi tik šešias mylių nuo miesto, ir likti jos 19th-amžius paverstas sodyboje tarp nuostabių peizažų.

Mes ne vieninteliai, kurie pastebėjome, kad Heleno unikalūs žavesio keliautojai iš visos šalies keliauja į vienintelią kaimą, todėl tai yra trečioji labiausiai lankoma Gruzijos vieta už Atlantos ir Savanos. Nebėra blogo mažo miesto, eh? 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 − = 67