Žuvo nužudymas

STylos ateina ir eina. Kai kurie yra nesenstanti, o kiti – pamiršti. Taigi, tai yra su krepų myliu ir dabartine tendencija, kad jie atsikratytų savo viršūnių. Prisiminti įgulos gabalus? Jie išeina. Natūralios formos yra.

Žiemos sodas teigia, kad skutimosi švelnus žievė ir rausvos krepinio mirto skeleto liemens. Bet amputai, knuckled ir niūrios šakos mar medžio kontūro, tik tada, kai tai turėtų būti turtas.

Krepinio myrtle reikia genėjimo. Jei padaryta teisingai, genėjimas nepastebimas. Pagalvokite apie tai kaip mokymą. Padidindami natūralų medžio įprotį, savo krepinio mirto nurodymą paverčiate į gražią ir lengvai prižiūrimą formą..

ORGANIZAVIMAS PAGALBA
Teisingai pašalinti galūnes

  • Sekli pjovimas po galine dalimi apsaugo nuo žievės plyšimo, kai galūnes krinta.
  • Iškirpkite galą, pjaunama iš viršaus taške, esančiame keletą colių už pradinio pjūvio.
  • Paskutinis pjovimas pašalina bet kokį likutinį likučių, paliekant lygiagrečią žaizdą, kuri išgydoma be padažu.

 

ALIBIS FOR CREPE MURDER

 

Mano kaimynai jas sulaužė.
Neteisingas genėjimas yra kopijavimo nusikaltimas. Kiekvienas medis yra kitokio formato, o jo vaidmuo skiriasi nuo vieno kraštovaizdžio iki kito. Todėl jums reikia išsiaiškinti, kodėl jūs generei prieš iškirskite filialą.

Tai tampa per didelis.
Jei jūsų medis yra pernelyg aukštas, tada jūs turite neteisingą. Sumažinus jo aukštį, bus sukurta tik techninė mūšis, kurio niekada negalėsite laimėti.

Laimei, sėkmingai galima persodinti net didelius krepų myrtle. Pakeiskite savo kitokį augalų tipą arba trumpesnį krepinio mirto pasirinkimą. “Acoma”, “Catawba”, “Cherokee”, “Comanche”, “Hopi” ir “Sioux” yra keletas pusiau karvių formų, kurių aukštis siekia 8-14 pėdų per 10 metų. Jei norite krūmo, pabandykite Centennial, Victor, Prairie nėriniai, ar viltis; jie auga 3-4 pėdų aukščio. “Natchez”, “Muskogee”, “Fantasy”, “Dallas Red”, “Byers Wonderful White”, “Arbūzijos raudona” ir “Biloxi” auga mažiausiai 20 pėdų, taigi jie auginami ten, kur jų aukštis bus turtas.

Jei aš neplunksiu savo medžio, jis nebus žydėti.
Gilinimas nesukels žydėjimo; tai tiesiog atneš gėles iki to, kur juos matysite. Dažnai medžiai, kurių žydėjimas nebegauna, auga pernelyg daug atspalvių, todėl perkelkite juos į saulę.

Tai atrodo nesmagiai.
“Crepe myrtles” natūraliai atsiųs naujus ūglius, vadinamus “siurblius”, iš jų pagrindo. Nors multitrunk medžiai yra gražus, per daug vežimėlių gali pasirodyti ramus. Naudokitės ranka kirpimo mašinomis, kad išjungtumėte visas nepageidaujamas šienapjienas dirvožemio paviršiuje. Dabar yra geras laikas.

Aš tiesiog ją formuoju.
Nenupjaukite, kad pamatytum juos, supjaustytum, kad per juos pamatytum. Pašalinkite galūnes iš medžio viduje, ypač galūnes, kurios kerta ar pakabina taip mažai, kad nukreipia jus į veidą. Išimkite visą galą, kad ji būtų lygiagreti su bagažu, kaip parodyta skyriuje “Iškirpti”. Jei paliksite neatitikimą, vietoje to, kurį pašalinsite, augs keturi ar penki nauji ūgliai. 

PAREIŠKIMAS
Jei jūsų medis buvo sugadintas dėl netinkamo genėjimo, galite jį atstatyti. Jaunų galūnių (2 colio ar mažesnio skersmens) gabalus galima pataisyti, kaip parodyta “Reform School” langelyje. Tačiau didesnės galūnės, kurios buvo ištrauktos arba pakartotinai nukirtos taip, kad jos sukūrė mentę, turi būti visiškai pašalintos. Medžiai, kurie buvo supjaustyti iki 4 arba 5 colių skersmens lagaminų, niekada neišnykės natūraliai. Jie turi būti supjaustyti į žemę, kad būtų galima apmokyti naujus lagaminus, kad pakeistų senus.

REFORMOS MOKYKLA
Tvirtinimo genėjimo klaidos

  1. Praėjusių metų netinkamo išpjovimo metu išstudijuotas ąsotis leido dviem ūgliais augti vietoj pašalinto.
  2. Norėdami atkurti tinkamą formą, pašalinkite vieną iš dviejų ūglių.
  3. Tada nuimkite netikras.
  4. Rezultatas turėtų būti pjūvis, kuris išgydomas į vieną filialą.

 

Nors tai gali pasirodyti esminis, galite tikėtis naujo medžio tik per dvejus ar trejus metus, nes sukurta šakninė sistema palaikys spartų augimą. Kai pasirodys nauji ūgliai, pasirinkite tuos, kurie yra tvirti ir gerai išdėstyti. Pašalinti visus kitus. Per auginimo sezoną gali tekti kelis kartus pašalinti pievagrybius, o pirmuosius metus gali prireikti palaikyti ilgų, ramusių ūglių. Bet būkite kantrūs ir traukite savo medį natūralia forma. Tai dar kartą bus grožis.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 − 48 =