Plant A Paper Bush

 

 

6a00e55131bf2a8833016300a72735970d-500wi.jpg

Popieriaus krūmas ir narcizai Gibso soduose, Ball Ground, Gruzijoje

Ar tai yra tavo nepasitenkinimo žiema? Kvailys žino, kaip jus laimingą. Padėkite popieriaus krūmą. Ne tik jūs laimėsite greitą pripažinimą kaip sodininką, su kuriuo jūs turėsite apsvarstyti, bet taip pat galėsite mėgautis nerūpestingu krūmu, kuris šviesia žiemą su mėnesiais kvepiančių žydi..

 

Gimtoji į Kiniją, popieriaus krūmas (Edgeworthia chrysantha) gauna savo vardą iš savo žievės, kuri Azijoje naudojama aukštos kokybės popieriui gaminti. Pirmąją vietą, kurią aš kada nors matėčiau, buvo prieš daugelį metų “Callaway Gardens” Pine Mountain, Gruzijoje. Tada ji buvo žinoma kaip Edgeworthia papyrifera, kuri, manau, yra visiškai kitokia rūšis, kurioje yra daug mažesnių gėlių nei tos, kurias čia matote. Augalų žinovai žinojo apie popieriaus krūmą, bet jis nepastebėjo daug dėmesio, kol žiemos sodo paroda parodė, kad slaugos žindynės parodė, kad žiemos sodo paroda atrado, kad tik pačiame lengviausiame krūmyje įstumti į ankstyvą žydėjimą patalpoje. Tūkstančiai žiemą išgyvenančių sodininkų spjaudavo, sumušė protezus ir gundė, kaip anksčiau niekada negirdėjo. Gimė žvaigždė.

Šis Budas tau

Nors tai yra patrauklus augalas per metus, popierinis krūmas tikrai pradeda šviesti vėlyvą rudenį. Apatiniai žiediniai pumpurukai, padengti šilkiniais, sidabriniais plaukais, yra apatiniai stiebai. Kai saulės spinduliai pasiekia pumpurus, popieriaus krūmas atrodo, kad jis žydi jau. Gėlių žiedpumpuriai auga savo dydžiu ir išryškina visą žiemą. Tada žiemos pabaigoje jie atskleidžia vamzdinių žiedų, baltos spalvos žiedų pakabukus, geltonos spalvos. Malonus kvapas primena, kad popieriaus krūmas yra giminė daphne (bet tai kur kas lengviau augti). Žydėjimas gali trukti 4-6 savaites.

 

6a00e55131bf2a8833016300a77696970d-500wi.jpg

Paprastas senas popieriaus krūmas

Kas tada?

 

Vasara – ne popieriaus krūmo laikas. Po to, kai baigiasi žydi, jis apsirengia labai gražiu lapija, primenančiu plumeria. Ilgas, siauras, odinis, mėlynos-žalios spalvos lapeliai, kurių ilgis siekia 10 cm, suteikia krūmų atogrąžų vaizdą. Nėra rudens spalvos. Popieriaus krūmas plinta prie šakniastiebių, tačiau nėra invazinis, ir paprastai sudaro tankus, lėtai išsiplėtojantis ilgas, lankstus stiebas. Augaliniai šaknys lengvai drėgnoje dirvoje. Priklausomai nuo pasirinkimo, popieriaus krūmas auga nuo 5 iki 8 pėdų aukščio ir pločio. Augimas yra greitas.

Nauja ir patobulinta!

Paprastas popieriaus krūmas yra pakankamai kietas, bet, žinoma, slaugytojai ketina ieškoti naujų, kurie yra dar stipresni ir įdomūs. Augalai “Delights” parduoda “Sniego kremą”, kuris gali pasigirti didžiulių labai gardžių, aukso geltonumo gėlių grupių ir yra tariamai labiau šaltas atsparus nei įprastas popierinis krūmas (iki 0 laipsnių). “Forest Forest” siūlo “Akebono” (taip pat parduodamą kaip “Red Dragon”), kuriam būdingos oranžinės raudonos gėlės, auga lėčiau ir kompaktiškesnė nei rūšis. Ar gali būti įmantrus popieriaus krūmas? Turime daugybę kitų versijų.

 

6a00e55131bf2a8833016300a7be87970d-500wi.jpg

Akebono “(Brigso propagatorių nuotrauka)

Kaip augti

 

Popieriaus krūmas pritaikytas Vidurio, Žemutinės ir Pakrantės pietinėms pusėms (USDA zonos 7-9), tačiau apsauga gali būti pasiekta viršutinėse pietuose (USDA zona 6). Padovanokite tai šviesiai atspalviu ir drėgnu, derlingu, gerai nusausintu dirvožemiu, kuriame yra daug organinių medžiagų. Jis neturi rimtų kenkėjų ir genėjimo retai reikia. Vanduo vasaros sausros metu. Be tolesnių vaikų darželių, popieriaus krūmas taip pat prieinamas geresniuose sodo centruose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =