Kas jūs kviečiate miško manekeni?

Koks garsiausias vardas, kurį kada nors girdėjote apie augalą? Man tai raudona, vadinama “Forest Pansy”. Kiekvieną kartą girdžiu, manau, kad Ričardas Simmons susižavėjo “Ewoks”.

Ne todėl, kad nieko blogo.

Dabar leisk man tiesiai apie tai. Man patinka mūsų gimtoji Rytų raudona (Cercis canadensis) Tiesą sakant, tai vienas iš mėgstamiausių medžių “Grump”, nes jis lengvai auga; turi keletą rimtų kenkėjų; toleruoja sausrą; ir yra labai ryškus – beveik elektra – rausvos, baltos ar rožinės violetinės gėlės pavasarį, kol pasirodys lapai. Pietvakarių forma, Teksaso redbudas (C. canadensis texensis), yra dar labiau atsparus sausrai, nes jos lapuose yra vaško danga. Jis taip pat plaukioja šarminiais dirvožemiais. Abu puikus veja ir terasas medžiai ir nori visiškai dalinis Saulė.

Bet kol pasirodė “Forest Pansy”, raudonieji buvo visi apie gėles. Jau nebe. Pažiūrėk.

 

6a00e55131bf2a883301156fb8133b970c-800wi.jpg

Šio cutie lapai atsiranda gausiai giliai violetinės spalvos. Lengvos temperatūros zonose šios spalvos beveik visą vasarą išlieka. Čia, Alabama, jie laikosi, kol jis karštas birželio viduryje, po to jie išnyks iki bordo-žalia.

Man nepatinka per daug purpurinių lapų medžių (pavyzdžiui, “Thundercloud” žydėjimo slyva yra maras prie priemiesčių, kurios turėtų būti nukentėjusios iš Žemės), bet “Forest Pansy” redbud yra nugalėtojas. Jei tik jie pakeistų moroninį, suglaudintą vardą.

Klausyk, rinkodaros specialistai, šis medis nebuvo rastas miške, o jis nepanašus į namus. Taigi, sugalvokite kažką geriau. Kaip apie “purpurinę kančią”? ‘Purpurinis lietus?’ “Vynuogių lūkesčiai?” “Sherry Baby?” “Merlot choreografas?”

Viskas, išskyrus “Forest Pansy”.

Ką manai, gumpiai? Kokie yra kvailiausi vardai, kuriuos kada nors girdėjote apie augalus?

————————————————————————————————————————————————-

Reikia gero pašto siuntimo šaltinio, skirto visoms redbuds rūšims? Pabandykite Sooner Plant Farm. Pasakyk jiems, Grumpy išsiųstas jums. Jie pasakys: “Kas tai?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 + = 52