Kaip auginti plyteles

Pinti juostiniai pomidorai gali atrodyti juokingi, bet jie tikrai spalvinga siurprizas į jūsų sodą ir stalą šią vasarą. Pomidorų ekspertas Craig LeHoullier mėgsta auginti juos savo Raleigh, Šiaurės Karolina, namuose. Savo naujojoje knygoje, “Epic” pomidorai: kaip pasirinkti ir išauginti geriausias visų laikų veisles, jis dalijasi savo kieme sėkmės strategija.

Šviesa: Pilna saulė
Dirvožemis: Turtingas, gerai nusausintas dirvožemis, pakeistas organinėmis medžiagomis
Tręšti: Naudokite ekologišką maistą, pvz., Dr. Earth pomidorų, daržovių ir žolių trąšų (5-7-3); planetnatural.com. Įtraukite pušies šiaudus arba šienas, kad šaknys būtų šaltos, išlaikytų drėgmę ir apsisaugotų nuo piktžolių.
Vanduo: Reguliariai

Pasirinkite: “Craig” mėgstamiausias yra “Tiger Tom”, kurio geltonos spalvos juostos raudonai apelsinų minkštimas ir sultingas, aštrios saldžios skonio. Yra daug daugiau pasirinkti, priklausomai nuo to, kaip jūs ketinate juos naudoti virtuvėje. “Žalioji zebra” yra populiarus salotos pomidoras su tokiu didžiuliu skoniu, kuris dažnai yra klaidingas dėl paveldėjimo. Naujasis “Artisan” serija siūlo nedidelius dryžuotus pasirinkimus, įskaitant vyšnių pomidorus, tokius kaip “Pink Bumble Bee” ir “Sunrise Bumble Bee”. Tarp mūsų mėgstamiausių žulianų rinkinių (pavadintų dėl pailgos formos) yra “Pink Tiger” ir “Lucky Tiger”. Puikiai pjaustomiems pomidorams pabandykite “Pink Berkeley Tie Dye”, “Solar Flare” arba “Copia”. Ir jei jūs darote padažus, auginkite puikų pastos pomidorą, pvz., “Striped Roman”. Jei norite nusipirkti bet kurį iš šių pasirinkimų, ieškokite pomidorų sėklų ar augalų savo vaikų darželyje arba užsisakykite internetu johnnyseeds.comrareseeds.com, arba victoryseeds.com.

Augalas: Galite auginti pomidorus žemėje, pakeltose lovose arba didelėse talpyklose. Jie klestėja gerai išdžiūvusio, derlingo dirvožemio, pakeisto organinėmis medžiagomis, pvz., Kapotų lapų arba komposto mėšlu. Pasirinkite vietą, kuri kasdien gauna mažiausiai šešias valandas saulės, ir auga, kai praeina šalčio pavojus. Reguliariai įpilkite mulčiavimo, vandens ir papildykite maistines medžiagas dirvožemiu organinėmis trąšomis. Kai augalai auga, pridedama parama su mediniais ar bambuko stalais arba cinkuoto pomidorų narveliais. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 66 =