Sheryl Crow sako, kad ji suvokia džiaugsmą ir įkvėpimą senėjant

Kai Hoda Kotb paklausė Sheryl Crow, kur pasirodė džiaugsmas savo naujausiame albume Šiandien, dainininkas “Soak up the Sun” turėjo netikėtą ir įkvepiantį atsakymą.

“Mano amžius!” Crow, 55 metų, entuziastingai atsakė. Nors ji pripažino, kad dauguma žmonių nekenčia vyresnio amžiaus, ji sako, kad atrado išlaisvinimą įrašant Būti savimi, kurią ji apibūdina kaip turinčią “brandesnį” garsą nei ankstesni darbai.

“Yra kažkas, išlaisvinantis, kad gali rašyti suaugusiesiems”, – pasakė Crow.

“Kaip ir viskas pop radijo stotyse – tai nuostabu – yra labiau orientuota į jaunus žmones”, – pridūrė ji. “Tai tik išlaisvino, kad galėčiau parašyti apie tai, apie ką kalba apie visus 30 metų. Taigi, tai buvo nuostabu. “

Neseniai interviu su Žmonės, Verona pasiūlė, kad jai pasikeitusios gyvenimo perspektyvos gali būti daugiausia priskiriama prie jos dviejų sūnų – Levi, 6 ir Wyatt – 9 priėmimo, kuriuos ji atitinkamai priėmė į savo šeimą atitinkamai 2010 m. Ir 2007 m..

Galbūt jus taip pat domina:

“Tai prabanga, kad galėtum būti kūrybinga ar įkvėpta bet kurioje nakties valandoje, nusprendžiau su draugais pabusti ir gerti alų ir parašyti dainą, kurios nebėra. Aš įrašiau albumą, bet tik per savo mokymosi valandas “, – paaiškino ji. “Kiekvieną vakarą vakarienei buvo geras jausmas būti namuose”.

Būti savimi planuojama išleisti balandžio 21 d

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =