Pirmosios mergaitės skautų istorija: Savannah’s Juliette Gordon Low

Kitą kartą, kai esate Savanijoje, arba, jei jums pasisekė, kad ten gyventi, suplanuokite kelionę į Džuljetės Gordono gimdymo vietą. Jūs negalite atpažinti jos vardo, bet jūs tikrai pripažinsite jos įkurtą organizaciją ir parduodamus slapukus. Jūs tai prisimenate: žemas įkūrė JAV merginų skautai, o jo namuose tikrai verta aplankyti.

Juliette Gordon Low, vadinama “Daisy” savo artimiems draugams ir šeimos nariams, buvo 1829 m. Savannah gimė. Ji anksčiau gyveno pietuose, o prieš pilietinį karą persikėlė į šiaurę. 1865 m. Šeima grįžo į Savaną, o jos tėvai sugebėjo atgaivinti Belmonto medvilnės plantacijas.

Juliette Gordon Low Founder of the Girl Scouts
Francis Miller / “Getty Images”

Daisy turėjo juokingą dvasią, o tuo metu, kai internatinės mokyklos ir apdailos akademijos išmokė savo Pietų malones, ji norėjo vaikščioti, žaisti tenisą ir važiuoti žirgais, veiklą, kuriai neturėjo įsitraukti aukštųjų tautybių moterys. Tada ji persikėlė į Niujorką mokytis tapybos. Ji buvo sėkminga, bet galų gale paliko miestą susituokti su milijonierių medvilnės prekybininku William Mackay Low, kuris laikė savo tikra meilę. Ceremonijoje, svečio išmestas ryžių grūdelis nusileido ant jos ausies. Kai jis buvo pašalintas, Žemas patyrė ausų infekcijas ir galiausiai beveik visą klausos praradimą. Vis dėlto jos beveik nesąmonė ją neleido. Kai Žemė mirė, palikdama metines pajamas ir Savannah Lafayette Ward turtą, ji keliavo po pasaulį, plaukdama į Prancūziją, Italiją, Egiptą ir Indiją. Kelionėje ji susipažino su Boy Scouts įkūrėju Sir William Baden-Powell. Susitikimas įkvėpė ją sukurti Jungtinių Amerikos Valstijų merginų skautai, mokant jaunoms moterims apimti savo individualumą, jėgą ir intelektą, ir sužinoti apie puikų lauką.

Ponia. Samuel G. Laurence Demonstrating Girl Scouts
Francis Miller / “Getty Images”

Po sėkmės, vadinamos “Girl Guides” kariuomene Škotijoje ir Londone, “Low” nusprendė, kad kariuomenės namo, taip sakant, pradedant savo gimtajame Savanos mieste. Tai buvo 1912 m. Tuo metu, kai moterys Jungtinėse Amerikos Valstijose dar negalėjo balsuoti, kai “Low” surinko 18 mergaičių, kad galėtų pasidalyti nauja pramogų ir jaunimo programa. Taip pat gimė mergaičių skautų judėjimas.

Nuo to laiko mergaičių skautai padėjo iš naujo apibrėžti, ką merginos galėjo visur. Nors “Low” gali neatpažinti kai kurių “Girl Scouts” naujų ženkliukų kūrimo robočių, kurdami algoritmus, jų misija išlieka ta pati, kad jauni moterys.

Žiūrėti: Penki dalykai, kuriuos reikia padaryti Savanoje

“The Girl Scouts” įsigijo “Low” šeimos namus 1953 m., Netrukus po jos atidarė “Girl Scouts” ir “Adorable” žmones, ir nuo to laiko dirbo, kad išsaugotų. Dabar jis yra įtrauktas į Nacionalinį istorinių vietų registrą, nes, lygiai taip pat, kaip moko “Girls Scouts” visoje šalyje, sunkus darbas paprastai atsiperka. 2014 m. Jie laimėjo apdovanojimą už pavyzdinius restauravimo darbus.

Kitą kartą, kai esi Savannah, sustokite prie Lowo namų ir dėkokite merginai, kuri visa tai pradėjo. Gaukite bilietus čia. Jei negalėsite padaryti Savanos, nedvejodami sumokėkite duoklę su Samoa dėže – mes to nepasakysime!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 3 =