Jūs turite pamatyti Joanna Gaines televizijos debiutaciją nuo 2008 m

Prieš tai, kai Joanna Gaines mus domėjosi namų renovacija HGTV, “Waco-native” pasirodė žymiai kuklesnėje televizijos laidoje: komedija, skirta jos tėvo padangų parduotuvei.

Tiesa, 2008 m “Fixer Upper” žvaigždė padarė televizijos debiutažą kaip “Jerry Stevens Firestone” veido veidas. “Jerry Stevens Firestone, mes žada rūpintis”, dizaino karalienė primena klientams, nes ji stovi prieš padangų fone neseniai atnaujintame skelbime (žemiau).

Ši padangų parduotuvė vaidino svarbų vaidmenį Gaines gyvenime, o ne tik todėl, kad ji gavo savo skonį televizijai. Automobilių priežiūros centras taip pat atsiduria toje pačioje vietoje, kur susitiko su savo vyru ir būsimu bendruoju žvaigždės Chipu. In Magnolijos istorija, Joanna rašo apie pirmą kartą susitiko, o 2001 m. Ji dirbo savo tėvui:

“Aš pažvelgiau į jį ir, kol aš galėčiau netgi atsakyti, paklausiau:” Palauk, ar ne tu mergina iš reklamos? ” “Taip, tai aš”, – sakiau aš, vis dar nesmagu. Tiesą sakant, buvau iš reklamos mergaitės. Aš turėjau tam tikrą susidomėjimą televizijos naujienomis. Aš netgi vykdau stažuotę su CBS Niujorke, dirbdamas su “Dan” greičiau naujienų skyriuje, todėl mano tėtis primygtinai reikalavo eiti kameroje už vietines televizijos reklamas, kurias jis atliko savo parduotuvėje “.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 6 =