Šis “Texas Lowe’s” padarė kažką neįtikėtino neįgaliesiems ir jo tarnybos šuniui

Clay Luthy iš Abilene, “Tex” ir jo 10 metų aukso retriveris “Charlotte” yra paketo pasiūlymas.

Taip yra todėl, kad Charlotte yra išmokyta padėti Lutui, sužeistajam oro pajėgų veterinarijos gydytojui, kuris penkis operacijas ant abiejų kelių, grįžta į kojas, kai jis patenka. Tai didelis darbas, ypač todėl, kad 35 metų vyras nebegali apskrudinti savo kairiojo kelio. Bet Charlotte yra laiminga tai padaryti.

Su kariuomene už jo ir žmona ir trys vaikai namuose, Luthy buvo sunku rasti darbą, kuris būtų samdyti ir jį ir Charlotte.

“Aš bandžiau išsiaiškinti, kur aš galėčiau eiti, kad būtų gerai tinka ir nebūtų prieštaraujanti Šarlotui, o mano žmona sakė, kad vis tiek žiūriu į Lowe’ą, taip pat galėčiau ten dirbti”, – sakė Luthy KIDY FOX San Angelo.

Lo ir štai, dinaminis duetas pasirodė esąs tobulas tinka Lowe’ui žemyn gatvėje Abilene. 

“Jie buvo geriausi asmenys už darbą. Mes peržiūrėjome interviu procesą, o Clay ir jo nuopelnas laimėjo darbą “, – sakė” KIDY “parduotuvės personalo vadybininkas Jay Fellers. “Mes žinojome, kad ketiname padaryti puikų darbuotoją. Mes tik gavome naudą, kad Charlotte būtų kartu su juo “.

Kada yra ištikimas kompanionas, Charlotte dabar savo raudoną Lowe liemenę pagamina iš senojo prijuostės ir perforuoja laikrodį su Luthy. Kartu jie keliauja į praėjimus ieškodami klientų, kuriems reikia pagalbos, o gal ir šypsena.

Neseniai klientas nufotografavo Charlotte ir Luthy nuotrauką, kai jie dirbo darbe ir dalijasi juo “Facebook”. “Aš myliu Abileną Lowesą, kelią eiti!” Judy Dechert Rose pavadino nuotrauką, kuri nuo to laiko yra virusinė. “Tai yra neįgalusis veterinaras, kuris stengėsi įsidarbinti, nes jam reikalingas jo aptarnaujamas šuo! Lowes pasamdė juos ir “!”

Luthy sako, kad jis negali patikėti, kiek dėmesio nuotrauka atsirado. Galų gale, jis tik vyras nori gyventi. “Tuo metu, kai žiūrėjau į jį, buvo apie 1000 komentarų apie tai. O mano gosh, tai buvo juokinga “, – prisiminė jis. “Radau būdą, kad būtų produktyvus gyvenimas ir mano receptas yra keturkampis”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5