Žiūrėti: Paula Deen niekada keliauja be šio stebuklingo daikto

Gruzijos gimtoji Paula Deen turi begalę triukus rankovėmis, kai kalbama apie Pietų virtuvę. Pasirodo, žvaigždė turi daugiau nei keletą patarimų kelionėms, kad galėtų pasiūlyti ir savo gerbėjus. Atsižvelgdamas į tai, kad žvaigždė dažnai keliauja kelis kartus per mėnesį, Deenas įsisavino abu pakuočių menus, kad būtų lengviau praleisti ir patogiai keliauti.. Pietinis gyvenimas pasimeldėu įžymios viryklės geriausius patarimus, pradedant nuo jos eiti, kad užfiksuotų namų dvasą kelyje.

1. Pakeiskite šį namų dekoro elementą, kad viešbučio kambarys atrodytų kaip jūsų kasimas.

“Aš visada atneškiu gražią žvakę iš namų, kad apsistodavau šiek tiek patogiau”, – sako Deenas. Pasirinkite kvepalų, kuriuos reguliariai deginsite savo asmeniniame gyvenamojoje vietoje, todėl jūsų viešbučio kambaryje arba atostogų nuomos metu bus tokia jaukią pažinimo dozė.

2. Neardykite drabužių.

“Norėdami išnaudoti daug vietos mano bagaže, nusileidžiu savo drabužius,” sako Deenas. “Manau, kad tai padeda išlaikyti raukšles, kai aš atvyksiu į savo vietą”. Ne tik valcavimo drabužius į cilindro drabužį nuo kietų linijų nuo nustatymo audinio, bet tai taip pat yra didžioji erdvės taupymo priemonė. 

3. Pakrauti šiuos skrydžio pagrindus.

“Aš stengiuosi visada atsinešti patogią užpildytą pagalvę ilguose reisuose, kartu su gražiu, minkštu antklodžiu”, – pasakoja “Deen”. Štai dar vienas įkvėpimas kelionių reikmėms, kad jums patogus.

4. Deen niekada nepamiršo savo suktukų!

Kartu su savo užpildytu pagalviu ir antklodė: “Turiu turėti savo plaukų suktukas”, – pripažįsta Deenas. Be to, šis retro kosmetikos gaminys visada atgauna laimingas Mamos prisiminimus, o tai niekada nėra blogas priminimas, kai esame kelyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − = 41