Geriausios muzikos vietos Naujojoje Orleane

Naujasis Orleanas, kas yra “vieta”, yra labiau osmosiškas nei bet kuris Amerikos miestas. Sienos, stadijos ar kokie nors klasikinio klubo tipiški daiktai nėra būtini norint reguliariai rengti gyva muziką. Gatvių kampai į kampines parduotuves į parkus į užpakalines sritis yra šimtai vietų, kuriose galima nugalėti miesto nepakartojamą muzikos sceną, tačiau jei jūs tik pradedate tyrinėti, tai yra 10 mūsų, būtų priversti pasiimti kaip dalį Big Lengvas yra geriausias.  

1. Saugojimo salė: Viena svarbiausių šalies muzikos erdvių, Preservation Hall yra viena iš nedaugelio vietų, kur galite reguliariai sekti tradicinį džiazą. Dabar, priklausanti Ben Jaffe, vienas iš labiau pažįstamų miesto veidų, kuris taip pat vaidina Tanką “Preservation Hall Jazz Band”, jo tėvai pradėjo salę 1961 m., O nuo šiol įdiegimas daug nepasikeitė. Lankytojai vis dar išdėstyti lauke ir sėdėti ant kuklių medinių suolų patiname kambaryje. “Hall’s nameake” džiazo grupė žiūri į pasaulį ir netgi žaidžia su “New-Orleans Jazz Fest” lyderiais, tokiais kaip “Alabama Shakes”, “Elvis Costello” ir “Jimmy Buffet” už jų Midnight Preserves naudą. Parodoje salėje verta planuoti kelionės maršrutą, taigi rezervuoti sėdynes kiek įmanoma anksčiau. Priešingu atveju, norint patraukti uraganą šalia “Pat O’Brien”, prieš atsistodamiesi, rekomenduojame rodyti 45 minutes anksčiau laiko..

2. Maple Leaf: “Carrollton” apylinkės įrenginys “Maple Leaf” gali būti šiek tiek važiavimo ar tramvajaus ilgio važiavimo, tačiau jūs negalėsite leisti atstumui nuo ketvirčio ar miesto centro užkirsti kelią matyti reguliarius veiksmus, tokius kaip George Porter Jr. ar pasirodymai “Atgimimo” brass band. Tai taip pat buvo “James Booker”, vieno iš svarbiausių muzikantų, kada nors išėjo iš miesto, pagrindinis baras. Jei anksčiau negirdėjote apie jį, įrašykite dokumentinį filmą “Bayou Maharajah” savo “Netflix” įraše.

3. d.b.a .: Prancūzų gatvėje “Quarter” paverčiamas gyva muzika su visais savais valgiais, o klubai, išklojantys gatves blokeliais. Nors sunku pasirinkti vieną tašką, nukreiptą į jus, d.b.a. Tai ne tik vienas geriausių barų kaimynystėje, bet ir nuolatinės knygos, kurias reikia peržiūrėti regiono veikėjams iš žarnų kibiras “bluesman Little Freddie King” ir “Treme Brass Band” bei vienintelis Naujasis Orleanas, “Mardi Gras” indėnų grupė “Big Chief Monk Boudreaux” ir “Golden” Ereliai. Parodykite anksti, kad patrauktumėte alų ir sėdynę galerijų languose, katės paukščio sėdynę žmonėms, kurie žiūri.

FYI: “Brass band”, daug kartų sudaryta iš neįtikėtinai talentingų vidurinių mokyklų mokinių, reguliariai įsikūrusi prie kampo “Chartres” ir prancūzams tik žemyn bloko. Jūs negalėsite prisijungti prie “al fresco”, nemokamai linksminkitės, bet įsitikinkite, kad įnešti tam tikrą pinigų už kartoninę dėžę, kai ji bus perduota aplink. 

4. Tipitinos: Sukurta gerbėjų grupės, kaip erdvės pianistui Henriko Roelandui Byrdui a.k.a. profesoriui Longhairui, Tipitinos yra taip pat svarbus Naujojo Orleano istorijos svetainėje, nes tai vieta, kur galima pamatyti kai kuriuos geriausius miesto menininkus. Profesorius Longhair arba Fess, kaip jis taip pat žinomas, įtakojo tokius žmones kaip Dr John, Aaron Neville ir Allen Toussaint, rašydami kai kurias miesto populiariausias dainas, tokias kaip “Mardi Gras Naujasis Orleanas” ir “Big Chief”.

5. Laisvalaikio motina: Tai nėra skylė sienoje. Su ekstremaliomis spalvingomis freskomis ir ikonografija, vaizduojamais visoje išorėje, nėra ieškoma šios vietos. Nors tai nėra tas pats, nes perdavė nuosavybės teisę iš Ernie K. Doe, kuris 1950 m. Rašė “Kermit Ruffins” “Teisė motinai”, tačiau vis dar teikia tik “New Orleans” patirtį. Nors “Ruffins” ir jo “Barbecue Slingers” atlieka nedidelę sceną už baro, virėjai ateina į miną, kad ruošiasi rūkyti rūkyti pagamintoms karštoms plokštėms. Jie taip pat reguliariai klaipeda valo penktadieniais pavasarį ir vasarą. Jūs netrukus sakysite frazę “Muzikos mėgėjams!” Visi laive “visose situacijose.

6. Gasa Gasa: Naujosios Orleano muzikos scenos kitoje pusėje, “Gasa Gasa” rengia mažesnius vietinius ir nacionalinius indie veiksmus, kuriuos galbūt girdėjote, jei esate NPR “Tiny Desk” serijos gerbėjas ir eksperimentiniai vizualūs menininkai, išskyrus bauginančią, nepagrįstą vibe.

7. Hi Ho Lounge: Žemyn gatvę iš vienos iš mūsų mėgstamų daiquiri dėmių, Gene’s, šis taškas, esantis St Roch ir Marigny, perkrautas šeštadienio vakarais, kai DJ Soul Sister sukasi sielos, R & B, funk, diskoteka ir hip hopo klasika.

8. Saenger teatras: Viena iš nedaugelio istorinių “Saenger” filmų rūmų savybių Amerikoje, ši ryškiai atkurta teatro centre “Canal Street” rengia “Broadway” laidas ir nacionalinius turistinius menininkus iš komedijų, tokių kaip Chrisas Rockas, muzikantams, tokiems kaip Bonnie Raitt. Prieš pasirinkdami pasirodymus, taip pat galite išgirsti teatro 2000 vamzdžių organą.

9. Pilietinis teatras: Neseniai restauruotas šis trijų balkonų teatras yra pats seniausias miestas su ryškiai baltos spalvos Beaux meno architektūros detalėmis. “Neal Bodenheimer” sukurta kokteilių programa, kurią sukūrė pripažintas baras “Cure”, garantuoja, kad pertraukos metu jūs neturėsite vandeningo, galvos skausmą skatinančio gėrimo.

   

10. Joy Theatre: Per gatvę nuo Seangerio, “Joy Theatre” technikoloras, mirksintis marquee tinkamai pasveikins jus tiesiog su pasauliu “JOY”, kai išeinate I-10 į miestą. Rekordai “meno deko” surengia tiek pat daugybę kino renginių, kiek ir muzikinius veiksmus.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 86