“Flashback” penktadienis: ar prisimenate, kai “auksinių mergaičių” aktoriai atlieka karališkąją šeimą?

Auksinės mergaitės, moterų teisių ir televizijos paskyrimo kultūros bastionas pavogė milijonų širdį 80-ųjų ir 90-ųjų pradžioje. Iš tikrųjų dėl nesibaigiančios Hallmark kanalo mėgstamos sitcomo peržiūros žiūrovai vis dar dainuoja užmestą teminių dainų ir šiandien gerbia keturis geriausius draugus. Dorothy, Rose, Blanche ir Sophia padarė auditorijas juoko, galvoja ir, žinoma, alkanas su visais šokolado sūriu. Tačiau mažai žinojome, labiausiai pasakiški senjorai, kurie kada nors pagerino mūsų televizorių ekranus, taip pat buvo karališkosios šeimos pramogų šaltinis.  

Karalienės motina, mirusi nuo 101 metų 2002 m., Buvo pasakyta, kad jai pasigėrė Majamio aitvaras ir visa jų pietų sassiness ir snark. Tiek daug, kad jos duktė, karalienė Elžbieta II, išleido kvietimą per tvenkinį, kad aktorė įkūrė keletą scenų 1988 m. Karališkosios veislės atlikimui. Talentingas ansamblis turėjo išskirtinę garbę būti vieninteliu amerikietišku aktu, kurį, Queen’o įsakymu, paprašė atlikti. “The Rockettes”, legendinė tikslumo šokių kompanija, įkurta Sent Luisas, Misūris, buvo kitos Amerikos atlikėjos, vykstančios tą pačią naktį. 

Betty White, aktorė, kuri šou parodė saldžiai ir neįtikėtinai naiviai Rose, apibūdino karališką susitikimą savo 2010 m. Atmintyje, Here We Go Again: My Life in Television. Ji taip pat atsakė į gerbėjų klausimą, susijusį su karalienės motina 2014 m. “Reddit” “Ask Me Anything” (AMA) diskusijoje. Kai paprašyta išsamios informacijos apie “Live” atlikimą “Reddit” pokalbio temoje, “White” parašė:

Tai buvo labai įdomu, “prisiminė balta”. Karalienė buvo graži. Mums buvo pasakyta, kad neatsakyti į ją, nebent mums būtų adresuota. Ji pasirodė dėžutėje, ir ji nuėjo ant scenos po [performance] su Princess Anne.

Savo knygoje “White” gavo skaitytojui pirmąją ranką apie sąjungą su karalienės motina. 

“Moterys visi nukrito mažą žvilgsnį, kai ji priartėjo”, – paaiškino Balta. “Aš atsitiko paskutinis mūsų keturiasdešimt, ir po to, kai ji pasveikino Beą, Rue ir Estelle, kai ji pasileido man, ji nurodė, kad mažai plautos raketos yra už mūsų, ir man pasakė:” Ar jos nėra gražios merginos? ” Aš apsirengiau ir atsakiau: “Taip, ir tokie gražiai kūnai”. Ji apšviesta spinduliuojančia šypsena, kuri įtariama jai aštuoniasdešimt šešerius metus ir atsakė: “O, taip, mėgstami bawdies”.

Kalbant apie tai, ką iš tikrųjų padarė, jų septynių minučių atkūrimas buvo kur kas lengvesnis ir labiau subtilus, nei žiūrovams, kurie paprastai buvo gydomi, kai šou iš pradžių išleido. Keturios moterys atsargiai nepateikė tam tikrų anekdotų, kad nekaltų karališkųjų šeimos narių auditorijoje. Pasak “Mental Floss”, Dorothy ir visa kita gauja pritaikė du savo šventas virtuvines stalo scenos scenoje tą pačią naktį, paliekant ilgalaikį įspūdį karališkiems lankytojams. Karalienės motina net “šypsodavosi” Sophia’s išmintingoje, bet racionalioje vienguboje eilėje “, kol pasirodė paramedicai”, kur Sofija apskaičiavo, kiek laiko Blanche laukė, kad seksuos po vyro mirties. 

Galite pasimėgauti, kaip karalienės motina davė savo karališką patvirtinimo ženklą žemiau esančiame vaizdo įraše:  

Žiūrėkite: Auksinės mergaitės Moliūgai

Žinoma, mes galėtume išreikšti poetinį įspūdį dėl šių juokingų Pietų galsų per visą dieną. Bet mes džiaugiamės galėdami sužinoti, kad net ir karalienės dabar ir tada gali džiaugtis nuostabiais anekdotais ir sūrio katytėmis. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 36 = 38