Pakeisk savo lubų ventiliatoriaus kryptį žiemą ir galėsite taupyti energiją

“Southern Living” vyresnysis redaktorius Zoë Gowen jau apšvietė mus visus, kaip įsitikinti, kad jūsų lubų ventiliatorius sukasi teisingai vasaros sezono kryptimi, kad jums jaustis keturių laipsnių aušintuvas. Ir keturi laipsniai, išsaugoti termostatu, gali išversti eksponentinius dolerius, išgelbėti karštomis Pietų vasaromis. Tiesą sakant, gali sutaupyti nuo 3 iki 5 procentų visų oro kondicionavimo išlaidų už kiekvieną laipsnį pagal pacienčių ataskaitas pakeliate termostatą.

Taigi iš to matyti, kad žiemą nereikia išjungti savo ventiliatoriaus, tiesiog jį perjunkite, kad važiuotumėte teisinga kryptimi. Ir kokia kryptimi tu nori paklausti? Leiskite mums ją išvalyti: vasarą gerbėjai turėtų grįžti prieš laikrodžio rodyklę, kad galėtumėte priversti orą nukreipti tiesiai į jus, todėl jausitės vėsesniu. (Goveno geras patarimas – prisiminkite, kad tik jūs esate ventiliatorius jaustis aušintuvas. Tai iš tikrųjų nėra atvėsti nuo patalpos. Todėl būtinai išjunkite, kad išeitumėte, kad būtų galima sutaupyti tuos dolerius.)

Tačiau žiemą ventiliatorius turėtų suktis pagal laikrodžio rodyklę ir mažu greičiu. Tai nuleidžia apatinį orą, tada įtempia šiltesnį orą link kambario šonų, o ne tiesiai ant jūsų. (AKA nėra atšaldymo efekto). Tai ypač naudinga patalpose su dangumi aukštomis lubomis, skliautinėmis lubomis ir krosnelėmis ar židiniais.

Žinoma, turėtumėte dar kartą patikrinti, ar jūsų modelis ir modelis yra teisingi. Norėdami pakeisti savo ventiliatoriaus kryptį, ieškokite mažo mygtuko šalia variklio. Tai turėtų būti taip pat lengva, kaip pasukti jungiklį.

ŽIŪRĖTI: Kodėl Pietų žiemos yra geriausios

Dar vienas pro patarimas? Vartotojų ataskaitose teigiama, kad didžiausios naudos atveju lubų ventiliatoriai turėtų būti įrengti kambario centre ne mažiau kaip 7 pėdos aukštyje nuo grindų, o 8 arba 9 – optimaliam oro srautui. Jie turėtų būti ne arčiau kaip 24 colių nuo sienos arba iš langų apdorojimo. Ir nepamirškite valyti! Lubų ventiliatoriai gerokai geriau valo, nei valant dulkių sluoksniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 45 = 55