Ką jūsų svetainė dabar reikalinga: puiki mesti pagalvė

Kai “Heloise McKee Mitchell” pirmą kartą įkūrė “Mintwood Home”, internetinę nestandartinių pagalvių ir namų dekoro rinką, ji norėjo padaryti labiau pritaikytas dizainerių pagalvę. Vienu atveju nestandartinės pagalvės yra neprotingai (ir pernelyg brangus) brangus ir užtruks 6-8 savaites. (Mėtų mediena sutrumpina nekantrą nagų įkandimą, tris ar keturias savaites gaminant.) Ir du, geras pagalvių pagalvėlės yra tiesiog raktas į gatavą kambarį.

Mes atsisėme su ja, kad suprastume, ką ieškoti apsipirkdami pagalvę. (Be to, devyni jos mėgstamiausių iš Mintwood kolekcijos iš daugiau nei 100 variantų!) Čia septynius dalykus, kuriuos reikia nepamiršti, kai nori padailinti bet kokią sofą.

Naudokite pagalvę, kad surinktumėte jį.

“Pagalvės rankomis numato didžiausius kambario priedus,” sako Mitchellas. “Jūs galite turėti nuobodų baltą sofą, pridėti dvi ar keturi šou sustojimo pagalvės, o volia – tai dabar pagrindinis patalpos taškas. Jūsų svečias visada žiūri į tavo pagalvę! “

Layering yra raktas.

“Pradėkite nuo nugaros su dviem 24 colių x 24 colių pagalvėmis, tada du 20 colių x 20 colių pagalvėlės, jei jūsų sofa aukštesnė atgal”, – rekomenduoja. “Jei jūsų sofa turi trumpesnę nugarą, pradėkite nuo dviejų 20 colių x 20 colių ir tada įdėti du 18 colių x 18 colių į priekį”.

Priešais stiliaus drąsesni modeliai.

“Tokiu būdu jie yra labiausiai matomi. Pareiškimo vienetai yra pateikti pareiškimą, ar ne? “

Grįžti klasika bazei.

“Jei sunku nuspręsti dėl didesnių pagalvių galinėje pusėje, niekada negalėsite nerimauti su kietu lininiu ar velvetiniu audiniu”, – sakė Mitchellas..

Kraštai: ko jums reikia žinoti.

“Savivaizdis visada yra labiau užbaigtas, klasikinis išvaizdą. Peilio kraštas yra šiuolaikiškas, “sako Mitchellas. “Svarbu žinoti, kas eina jūsų erdvėje”.

Eik proto, bet ne taip pat pamišęs.

“Nejudinkite sofos per daug pagalvių. Sofos tikslas yra turėti vietą, kur sėdėti “, – sako Mitchellas. “Kai kurie žmonės mėgsta daryti penkias pagalvę, aš norėčiau keturių (daugiausia todėl, kad esu simetrijos gerbėjas). Pridėkite mažesnes akcento pagalves prie kėdžių. ”

Galiausiai, intarpas yra pagrindinis.

“Kalbant apie pagalvę, mano šūkis yra toks:” blogas įdėklas lygus blogai pagalvei “. Pradėkite nuo aukštos kokybės įdėklo, kuris atsilaisvins nuo laiko”, teigia Mitchellas. “Nėra nieko blogesnio už plokščią, silpną pagalvę”.

Galbūt jus taip pat domina:

Dabar, kai turite keletą pagrindinių principų, patikrinkite savo mėgstamiausią išvaizdą. Nuo klasikinio iki nepakartojamo, tai yra keletas Mitchell mėgstamų pagalvių iš “Mintwood” vis didėjančios kolekcijos: 

1. Nanjing porcelianas: dėl klasikinio mėlynos ir baltos spalvos išvaizdos; šis Schumacherio modelis niekada neišnyks iš stiliaus. Nuo 145 USD.
2. “Gramercy” pagalvė: tai puiki pagalvė poravimui. Geometrinis spausdinimas priekyje papildo tekstūrą ir energingą išvaizdą. Nuo 162 USD.
3. Jamil natūrali pagalvė: nes kokiu kambariu negalima naudoti šiek tiek leopardo? Ši pagalvė gerai išmaišoma su kitais velvetais ar tvirtais pagalvėmis. Nuo 125 USD. 
4. Betwixt vandens ir drožinių pagalvė: šis žalias atspalvis puikiai tinka švariai, drąsiai atrodyti ir subtili tekstūrai. Nuo 170 USD.
5. Dramblio kaulo spalvos Riad pagalvė: tai puiki neutrali pagalvė, puikiai tinka poroms su kitomis pagalvėmis, kurios pateikia pareiškimą. Nuo 135 $.  
6. Les Touches Aqua: seni, bet gera. Šis puikus modelis yra keturių skirtingų spalvų (viskas puikiai tinka sofai!). Premija: ji puikiai papildo kitus audinius. Nuo 170 USD.
7. “Gerbera Green Pillow”: Šių metų Pantone spalvos dvasia norėjau pasidalinti šia nuostabia žalia pagalve. Kas nemėgsta gera gėlių pagalvė? Galų gale jie sugrįžta! Nuo 155 USD.
8. “Brookhaven Opal”: tai yra mėgstamiausia iš Sarah Richardson “Kravet”. Šis geometrinis ir moteriškas modelis yra gana akį traukiantis. Nuo 135 $.
9. Paminklinė kobaltas: šis modelis sako “įdomus!”, Bet saldžiai, subtilus būdas. Nuo 145 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − = 53