Oklahoma Burger Belt, toliau …

 

hamburger-king-exterior.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

“Southern Living” žurnalo nuotraukų komanda turėjo galimybę sekti mėsainių taką per centrinę Oklahomą, vadovaudamasis George Motz ir dokumentais, pateiktais 2015 m. Balandžio mėn. “Oklahoma Burger Belt” kūrinyje. Dažnai mes šaudome šimtus vaizdų, kurie redaguojami iki 5 ar 6, kad būtų sukurta istorija. Kas atsitinka su visa kita? Tokiu atveju šie atradimai pakeliui buvo pernelyg įdomūs, o ne pasidalinti. Mes negalime laukti, kol vėl aplankysime!

 

slide-1.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

“Hamburger King” yra saulėtoje, pagrindinėje “Shawnee” gatvėje, gerai. Jau daugiau kaip 80 metų svečiai užsakė savo mėsainius, bulvių plekšnius ir namuose pagamintus pyragus iš kiekvieno stalo rasti telefonai.

 

hamburgerking.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

Bendras savininkas Mike Macsas pateikia šiuos užsakymus, taip pat sveikina svečius nuo jo įrašo prie įėjimo.

 

3-copy.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

“Hamburger King” dvigubas česnakas – tai du ketvirtadalio svarai jautienos pyragėliai, užpilti su Amerikos sūriu, salotomis, pomidorais, svogūnais ir marinuotais agurkais. Garstyčios yra vienintelis padažas puošti griežinėlį su daugybe kitų ant stalo, kad jis taptų jūsų.

 

burgerhorizontal.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

Jei norite, kad jūsų mėsainiai išpjaustytų šilumą ir aukštį, užsisakykite “The Kicker”: tris jautienos pyragus, supakuotus su pipirų sūriu, bekonu, marinuotomis jalapenomis ir nuo visų įprastų tvirtinimų aukščio. Mums patinka pridėti bbq padažu ir rančų padažu.

 

meersexterior.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

Jei atrodo, kad “Meer” restoranas ir parduotuvė “Meers” mieste, Oklahomoje yra kelios parduotuvės sujungtos į vieną: tai yra. Per beveik 90 metų istoriją, šiuo metu “Meer” skyrius tarnavo kaip maisto prekių parduotuvė, pašto skyrius, degalinė, vaistinė ir pastarųjų savininkai.

 

joe-meers.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

Savo kieme “Wichita Wildlife” prieglobstis savininkas Joe Maranto pamatė ankstyvą galimybę pasinaudoti kaimyninės derlingos žemės ir jos idealų gamtos ištekliais. Jis augina žolės šėrimo, Teksaso ilgaplaukius galvijus, kad aprūpintų visą jo restoraną jautiena.

 

meersburger.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

Kiekviename seisminiame mėsainyje yra 1 svaras tos pačios naminės, skerdžiamos, sausos ir raugintos jautienos. Milžiniško dydžio ir skonio, Maranto šaltiniai pagaminti pagal užsakymą keptas bandeles ir tarnauja mėsainiai ant pilno dydžio pyrago lėkštės.

 

meersfam.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

“Meer” parduotuvė yra šeimos restoranas ne tik klientams, bet ir darbuotojams. Virtuvėje tėvo ir sūnaus komandos smulkina mėsą ir pjaustoja mėsainius šalia kito. Mamos ir dukteros dalijasi valgomojo grindimis, pateikdami draugišką paslaugą ir šypses, kurias galite rasti. Visi nori supažindinti svečius su neribotomis namo specialybėmis, pavyzdžiui, originaliu receptu “Pekano pyrago” cobbler’u, papildytu namuose pagamintu vaniliniu ledais.

 

sids-exterior.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

Klientai įeina į “Sid’s” valgyklą pagal atpažįstamą, ryškiai raudoną tentą, firmos “El Reno”, gerai, svarbų miestą išilgai garsaus “America Route 66”.

 

sids-diner-burger.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

Adomo Hola, savininko Marty sūnus, rengia “Sid” specialybės svogūnų mėsainį. Į keptuvę su du kartus daugiau svogūnų supjaustoma jautienos marškinėlių milteliai, sujungiantys kiekvieno tekstūrą ir skonį. Minkštos baltos mėsainės kepsnys per viršuje pyrago paukščius virsta ant gerai subrendinto plokščiojo viršaus.

 

sids-interior.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

“Sid’s” yra restorano smeigtukas, kuriame svečiai užsilenkiami prie baro, o tarpusavyje – žiūrėdami jų mėsainius, eina tiesiai į kelią.

 

sids-diner-overhead.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

sids.jpg
Nuotrauka: Hector Sanchez

Mūsų “Southern Living” žurnalo komanda atrado, kad “Sid’s” yra ne tik apie mėsainius, bet ir apie neįtikėtiną šunį su specialiu, namuose pagamintu saldžiu slawu, taip pat su žudiku šokolado-salyklo pieno kokteiliu. Mokykitės kuo daugiau dėmesio savo stalui kaip maistą. Salė išklojo kiekvieną stalą, o juostoje – daugiau kaip 450 nuotraukų, kuriose parodyta jo šeimos, restorano ir El Reno miesto istorija..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 72 = 81