Makeovers už padėkos padėtį

Mes nesakome, kad turėtumėte atsisakyti mylimojo likusio turkijos sumuštinio, bet kodėl gi ne tyrinėti keletą naujų būdų, kaip pasimėgauti “Padėkos” likutėmis?

Didelis patiekalas baigėsi, bet kas sako, kad turi būti šventė? Po daugybės valandų, kurios yra praleidžiamos rengiantis tokiai didžiuliai paplitimui, Padėkos likučiai yra duota. Mes nesakome, kad mes esame pernelyg tinkami sumuštiniams iš Turkijos, pagaminti iš likusių kalakutienos, majo ir česnako druskos, tačiau dėl savo šeimos sveiko gyvenimo mes sukūrėme receptų sąrašą, kuris padovanos Jūsų Padėkos likučiams veidą . Šie “Thanksgiving” likę receptai gali tiesiog suteikti jūsų pagrindinę šventę už savo pinigus.

Picos, sriubos, salotos ir troškinimai yra tik keletas indų, kuriuos mes sukūrėme iš tipiško likusio plitimo. Padėkos likučiai ne tik apima Turkiją; mes turime labai išradingai ir net panaudojome likusių žaliųjų pupelių troškintuvo, spanguolių padažo ir saldžiųjų bulvių užkepėlių, kad padėkų likučiai būtų skanūs nei anksčiau! Šie likusieji kalakutienos receptai padės užtikrinti, kad kiekvienas jūsų Pasveikinimo dienos šventė būtų malonu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − = 89