Koks yra geriausias būdas įdėti sūrio ant jūsų mėsainio?

“Cheeseburgerio” gaminimas paprastai laikomas paprastu procesu. Sumaišykite jautiena ir prieskoniais ir įmeskite į keptuvę arba ant grilio, tada supilkite sūrį ant viršaus. Tai pakankamai paprasta, tiesa? Na, gal ne. Internete vyksta didžiuliai diskusijos apie tai, kaip geriausiai ištirpinti sūrius ant tos pačios mėsainės plytelės, ir, galbūt, mes galėjome netinkamai elgtis per visą mūsų gyvenimą..

Diskusijos prasidėjo tada, kai autorius Chrisas Thompsonas parašė straipsnį “Deadspin” kuris paverčia tradicinę išmintį ant galvos ir sukrėtina cheeseburger-cooking bendruomenę. Daugelis iš mūsų pagamina mėsainių pyragas ir tuomet mėsa viršuje sūrio, todėl jis gali ištirpti. Tačiau Thompson teigia, kad geriausias būdas gauti sūrio ant mėsainio – supjaustyti sūriu ant viršutinės kukurūzų dalies, o tada įpilti sūrio pusryčiai ant viršaus, kad ištirptų sūrį. Prieskoniai eina ant dugno kukurūzų ir cheeseburgerio.

Žiūrėti: kaip padaryti geriausią pasaulyje mėsainį

“Sūrui nereikia daug šilumos, kad būtų ištirpęs, ir, be abejo, bus pakankamai likutinės šilumos pyragas, kad ištirptų sūrį, kai pintinės eina į sumuštinius”, – rašė jis. “Kai jūs turbokompresuojate lydymosi procesą, viskas, su kuria susiduriate, yra mėsainis su sūriu, kuris iš viršaus sulydomas per plonas, ir jis viskas sulankstytas ir užkimštas ant mėsainio pusės”.

Tai puikiai tinka, bet kažkaip vis tiek jaučiasi neteisingai. Įsivaizduokite, kad vienintelis būdas tiksliai sužinoti yra tai, kad šį vakarą pakelkite chesburgerių partiją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2