Jūs turite išbandyti Mama Bossy bulvių salotos receptas

Mama yra sauja, bet ji žino, ką ji daro virtuvėje. Kalbant apie klasikines pietų bulvių salotas, ji yra karalienė. Niekas iš to nepastebėtas “kai kurie nori įtraukti salierus, o kiti nėra” nesąmonė “. Mama klasikiniame bulvių salotų recepte nėra saliero. Laikotarpis. Ir pritvirtinkite save: nėra kunigaikščio majų, nes tėtis mėgsta Kraftą. Ei, neklaužinkime mus, šauki į Mamą. (Tiesą sakant, mes iš tiesų tikrai ne rekomenduojame, kad negalėtum paleisti tikrai, tikrai greitai.) Užkabink ant savo prijuostės ir pradėkime švelninti tuos spudus.

INGRIDIENTAI

5-6 bulvių, nuluptų ir kubinių
Mama sako: “Tu nori, kad jie nebūtų pernelyg dideli, o ne pernelyg maži – tik gana gero dydžio. Ir naudokite raudonąsias bulves. Jie daro geriausius bulvių salotus, nes jie nesimato “.

4 kiaušiniai, virti
Mama sako: “Jums reikės tik 2 iš jų, bet tėtis valgys 2 prieš baigdamas, taigi virkite 4. “

Druska
Mama sako: “Manau, tai”.

Pipirai
Mama sako: “Na žinoma.”

Alyvuogių kalnas (ir tik kalnų alyvuogių aliejus)
Mama sako: “Kodėl kalnas alyvą? Kadangi tai man patinka. Kiek? Tik reikiama suma. “

1 TBS smulkiai supjaustyto svogūno
Mama sako: “Nieko griuvėsius bulvių salotos greičiau nei didelės ol” gabaliukus svogūnų. Supjaustykite jį “FINE”! Ir suraskite saldus svogūną kaip Vidalia, o ne ol ‘strong. Aš niekinau stipriu svogūnu.

Majonezas, daug
(Mes skaičiuojame 2 ½ šiek tiek sumenkantys SERVING šaukštus.)

NURODYMAI

 1. Kiaušinius užvirinkite, kol šveitimas ir bulvių kubavimas.
  Mama sako: “Įsitikinkite, kad jūs nekepsite jų per didelis arba jie nebus perpjauti ir būtinai nutraukite visus blogus taškus, kuriuos matote.
 2. Įdėti bulves olandų krosnyje; padengti vandeniu; pridėti druskos.
  Mama: “Manau druska. Pradėk nuo gero pabarstymo. Visada paimkite šakutę ir sumaišykite druską mano puodelyje. Kad vanduo pereitų į verdantį sluoksnį, sumažinkite šilumos kiekį iki vidutinio aukščio. Jūs turėtumėte stebėti bulvių puodą arba pasukti į “pure-D” mushą. ” [Mama stipriai jaučiasi dėl musho.]
 3. Džiovinti bulves.
  Mama sako: “Aš tiesiog išleidziau juos į duoną ir juos grąžinsiu toje pačioje olandų krosnyje, kurią virėjau, bet jei norite, kad kiekvienoje virtuvėje valgytumėte purvą, tai kodėl eik į priekį”.
 4. Drenažas ir kauliukai 2 virti kiaušiniai; pridėti juos prie bulvių, bet ne maišykite kartu. Duoti likusius 2 kiaušinius ir pasakyti jam išeiti iš virtuvės –dabar.
  Mama sako: “Ar žinojote, kad jei kiaušinis šviežias, bus sunku nulupti?”
  [Ji keičia kiekvieną kiaušinėlį atgal ir pirmyn ant jos kriaukle, kad ją įtrūktų.]
 5. Pridėkite tai, kas pasirodė esanti 3½ TBS marinata, patinka bulvėms ir kiaušiniams, bet dar nesijaudinkite. Skonio bulvės; koreguoti druską; pabarstyti pipirais.
 6. Įpilkite svogūnų, bet (jūs tai prisimenate), dar nemenu.
 7. Sumaišykite mišinį “Mayo” ir “GENTLY”, išmaišydami iš apačios į viršų.
  Mama sako: “Išmaišykite bet kokiu kitu būdu, ir jūs bulvių purzate”. [Vėlgi su mushu.]
 8. Uždenkite plastikine plėvele ir šaldytuvu (nors ji šilta ir skaninga).
 9. Apsvarstykite maištuvą prieš Mamą ir lengvojo hercogo naudojimą, taigi jūs neturėsite praleisti likusio jūsų gyvenimo ant treniruoklių.

Pasiruošę išbandyti puikų Pietinis gyvenimas virtuvėje išbandyti bulvių salotų receptai, įskaitant super populiarią “Fipps” šeimos bulvių salotą, parodytą aukščiau (nes tai arčiausiai mes galėtume rasti Mamai)? Nesijaudinkite. Mes nesakysime jai, kad tu nuklysi.

Virtuvė nėra vienintelė vieta, kur Mama bosy:

Atkreipk dėmesį, Junior. Jei jūs neturite šių džinsų iš grindų, kitą kartą jūs pamatysite juos, jie bus ant stovo bažnyčios kiemo pardavimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 3 =