Nakties veido aliejus, visiškai paverstas mano rytais

Galui, kurį supa lygiaverčiai aliejai ir serumai, dirbantys darbuotojai, aš esu gana švelnus apie savo grožio rutiną.

Ilgą laiką man nereikėjo daug nuveikti, kad mano odos spalva taptų aiški ir oda raukšlė. Praustuvas mano veidą senovine Dove muilo plokštele vakarais sukėlė triuką, o rytais matuosiu makiažą, niekada nekalbėdamas apie drėkinančias medžiagas ar gruntus. Tačiau, kai aš pradėjau senesni, pastebėjau, kad mano oda yra šiek tiek daugiau neapibrėžta nei anksčiau. Nors mano kasdienio makiažo procedūra vis dar yra minimali, ir kažkas, dėl kurios paprastai netenkau daugiau nei penkias minutes, aš pradėjau daugiau laiko praleisti ant odos tiek ryte, tiek naktį.

Aš greitai pasiruošiu įveikti įpročius, tačiau vieną dieną šokinėjau į kulto mėgstamą produktą, o tik savaitę vėliau atsisakysiu. Tačiau neseniai vykusiose kelionėse į kalnus pastebėjau, kad mano draugas buvo visiškai žėrintis, o jo oda tokia aiški ir rausva, kad ji beveik atrodė ore. Jos paslaptis? Kiehl vidurnakčio atstatymo koncentratas.

 

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
Kiehl’s

Antrą kartą grįžau į biurą, aš paklausiau Kiehlo išsiųsti pavyzdį, kad galėčiau pamatyti, ar tai buvo mano draugo laimė – ar šis geras produktas – suteikė jai tokią nepriekaištingą odą. Jie maloniai privertė, o dabar, per mėnesį, iš šio magiškojo aliejaus naudojimo, aš parduodu.

Keli lašai, masažuojami į mano nuobodų veidą naktį, ryškiai ir net veido spalva. Bye, bye raudona! Mano įvairios sausos dėmės – nepageidaujamas šio begalinio žiemos oras taip pat išvalo, pakeičiamas minkšta, lengvai liečiama elastinga oda. Be to, levandų ir vakarienių aliejaus kvapas kvapas dieviškas, lulling mane miegoti antrojo mano galva hitai pagalvę.

Aš dažnai išsiskiria iš odos priežiūros procedūrų, nes jie jaučiasi kaip niūrus, tačiau kiekvieną vakarą šis aliejaus eliksyro naudojimas jaučiasi kaip prabangus, gerai nusipelnęs dienos pabaigos gydymas mano pavargusiai, nusidėvėjusijai odai, su spinduliavimo poveikiu, kuris atskleidžia patys kiekvieną rytą. Nors 1-uncijos butelis koncentrato skamba gana $ 47, aš esu įsitikinęs, kad verta kas denara. Po to, kai kiekvieną dieną aš atsinešiu savo veidą, tai mažiausias galiu padaryti.

Žiūrėti: The Secret Behind Viven Leigh’s Beautiful Skin

Kokie yra jūsų odos priežiūros produktai? Pasidalykite jais su mumis komentaruose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 35 =