Kiekvienas pietų moteris turi išbandyti ne mažiau kaip vieną kartą

Kalbant apie makiažą ir drabužius, aš myliu gerą tendenciją, lyginant su kitais galais. Aš išbandysiu daugumą jų, tik norėčiau pamatyti, ar aš atsitiktinai įsimenu į “can’t-live-without-lipstick” ar geriausius džinsus. Tačiau kai kalbama apie plaukų tendencijas, aš daug labiau atsargiai bando naujus dalykus. Svarbiausi dalykai (“natūraliai atrodantys, kaip jūs juos galite padaryti, prašom!”) Yra tokie laukiniai, kaip aš įsigijou plaukų skyriuje, ir vienintelis laikas, kai kada nors buvo bangų, buvo tada, kai mano mama buvo ta, kuri skambino šūviai (mes dar nepadarėme šios klaidos). Tačiau yra vienas kirpimas, sako Arkanzoso stilistikas Mandy Ferguson, kad kiekviena pietinė moteris turėtų bandyti bent vieną kartą: Bob.

“Nenuostabu, kad aš tikiu, – sako Fergusonas, kuris valdo” SWåNK Hair Studio “Little Rock’e. “Puikus dalykas apie Bobą, nesvarbu, koks klasikinis pjūvis atrodytų, yra tai, kad jis gali būti visiškai sukurtas siekiant parodyti, kas esate kaip žmogus”.

Paprasčiausiai bobas yra trumpas kirpimas, kuris plūdo virš pečių, bet tai viskas apie šio trumpo pjūvio formą, kai reikia rasti bobą, kuris geriausiai tinka jūsų asmenybei..

“Jei esate super klasikinis, laikykite jį visą ilgį iš priekio į nugarą,” sako Ferguson. Jei esate “beprotiškai sėkminga verslo moteris” (ar nori būti viena!), Ji rekomenduoja visai pridėti šiek tiek kamino į nugarą ir papildomą tekstūrą. Jei turite šiek tiek “papildomo soso”, Fergusonas siūlo sugadinti jūsų bob su švelniais kirpėjais dinamiško išvaizdos, kad wows.

Tačiau yra vienas bobas, sako ji, tai visiems sapnuotai: “Pridėkite tonų tekstūros visą, šiek tiek (ar daug) trumpiau nugaroje ir leiskite tam tikrą ilgį nukristi į veidą”. Šis stilius padeda prailginti veidą , ji sako. I.e., tai yra labai malonus.

Žiūrėkite čia pateiktus įrodymus:

Toned down for what �� patikrinti šį gabalėlius blondinai lob sukūrė @ raeleigh95 ���� • • • • • #redken #redkencolor #redkenobessed #redkenelitesalon #bronde #lob #lrstylist #arkansasstylist

“SWåNK Hair Studio” (@swankhairstudio) bendrai paskelbta nuotrauka

Kad nebūtų baiminamasi, kad bobas jus valdys iš pietų ir toli nuo “Steel Magnolias” patvirtintos apimties, nesijaudink. “Būti pietuose vis dar reiškia didelius plaukus”, – sako Fergusonas. “Tačiau negu turėtumėte apimties karūnoje, perkelkite tą garsą į vidurį iki galo, turėdami tekstūruotą didžiulį, purvą. Tai padeda išlaikyti klasikinį brūkšninį šviežią ir dar labai pietų! ”

Brb, turiu eiti paskambinti mano stilistas.

Žiūrėkite: Klasikiniai šukuosenos, kurios niekada neišnyks iš stiliaus

Ar galėtum išbandyti bobą? Pasakyk mums komentarus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 11 =