Žiemos suknelės puikiai tinka pietų Bellei

Kai žmogus girdi terminą “Pietinis Belle”, tai paprastai atsimina garsiausių išgalviosios herojės – Scarlett O’Hara įvaizdį. Nors pietuose daug pasikeitė nuo pilietinio karo ir rekonstrukcijos eros, pavaizduotos Gone su vėju, vienas dalykas, kuris išlieka tas pats, – tai dažniausiai pasidalinta estetika tarp moterų, esančių žemiau Mason-Dixie. Nors mes neapsiribojame žaliais drabužiais (à la O’Hara), kad galėtume plakti išgalvotą, plataus kampinio liemenėlę, minkštos ir stiprios ar žavios ir sveikos pusiausvyros aktas vis dar yra kažkas šiuolaikinių varpų, kurie siekia, kai apsirengti.   

Tačiau, kaip matyti iš mados ir mylamos šeimininkės Tara, žiema gali uždėti sklendę ant jūsų drabužių spintos. Tačiau dėl to, kad susidūrėte su ledo ir labai šaltu oru, tai nereiškia, kad jūs turite atsisakyti savo suknelių arba pasukti į užuolaidas. Jūs vis dar galite įsivaizduoti moteriškus ir klestėjusius stilius be pernelyg apčiuopiamos žiemos, tuo pačiu padarius tą pačią malonę ir smėlį kaip Mama ir O’Haras praeityje. Čia yra devyni drabužių stiliai ir audiniai, kuriuos kiekviena pietinė moteris turėtų turėti savo spintoje šį sezoną. Vienintelis dalykas trūksta – perlai, kaklaskarės ir batai.  

1. Nėriniai

Nėriniai yra pietų tradicijos bastionas, tačiau dažniausiai jie nukreipiami į pavasarį ir vasarą. Padarykite sezoninį jungiklį, laikydamasis savo šaknų, apsivilkę vidutinio ilgio nėrinių suknelę tamsioje atspalvėje, išklijuokite ją atitinkamais viršutiniais drabužiais.

2. High-neck swing suknelė

Sūkurinė sijonas – tai paprastas ir klasikinis siluetas, jau nekalbant apie erdvumą, patogumą ir pilną tendenciją. Didelė iškirptė išlaikys jūsų viršutinę pusę, kai temperatūra išaugs.

3. Balta oficiali suknele

Be pamergės ir baigimo, dar vienas renginys, kurį paprastai mokosi aukšti mokiniai, yra žiemos oficialus šokis. Nesvarbu, ar tu eisi trumpa, tvirta ir išmintinga suknele su dideliu iškirpte ar pilna ilgio suknele su dangtelio rankovėmis, baltos spalvos yra aptakios ir puikiai tinka žiemai.

4. Kokteilių suknelė

Jei nesate paauglys, bet šį sezoną planuojate dalyvauti daugybėje žiemos sezono, ilgų rankovių, kelio ilgio suknelės turėsite puoselėti kokteilio valandą stiliaus. 

5. Suede

Akivaizdu, kad vienas iš populiariausių, go-to audinių yra suede. Tai nesėkminga, šilta ir universalus. Ir būkime sąžiningi: mes visi turėjome suede džemperį (arba du) savo gyvenime. Ačiū, mama. Laimei, jie grįžo į stilių, kad dėvėti kaip suaugę be jokio sprendimo.

6. Dygliuotieji ar mygtukiniai rankoviai

Paimkite madingą citatą iš visada stilingo Kate Middleton’o, kuris savo vestuvių metu apsirengė ilgomis rankovėmis, užkimšta tendencija, o jos naujagimiui – kaip nepaprastos mergaitės seserys Pippa. Išlygintos, apatinės rankovės yra elegantiškas būdas, kad visi rankdarbiai būtų išlaikyti, o rankos laikomos žemesnėje temperatūroje.  

7. Trikotažo ar vilnos

Panašiai kaip suede, jūsų žiemos spinta neužbaigta be minkštos megztinės ar dryžuotos vilnos suknelės. Jie puikiai susitinka su antblauzdeliais, o stora medžiaga padės jums šilti, jaukiai ir jaukiai, kol pasirodys pirmasis pavasario ženklas.

8. Liaudies suknelė

Nebereikia lauko uniformų, esančių giliuose pietuose. Liaudies suknelė išsivystė į šiuolaikišką stiliaus teiginį, kuriame yra gražūs piešiniai, modeliai, spalvos ir ilgiai, kurie yra patvirtinti šaltu oru.

ŽIŪRĖTI: 10 daiktų, reikalingų pietų mergaitėms jos spintoje

9. Pussy-Bow Peplum suknelė

Negalima jaudytis su šiuo uber moterišku, retro suknele, ypač kai yra kaklaraištis. Su savo varpelės rankovėmis, įskilusiomis įlankomis ir gležnais kaklo juosmenimis, šis nesenstantis stilius yra Pietų gentility.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 75 = 76