Ši veidų aliejaus galiausiai suteiks jums net odos tonas

Net odos tonas yra tokio pobūdžio rezultatas, kad gaminių etiketėse išvardyti tokie pat dalykai, kaip ir “ESPN” po žaidimo interviu su Doris Burke, krepšinio žaidėjai tiesiog išstumdavo frazes “mes užvaldėme kamuolį” ir “pažinome savo grojimus”. Gerai, bet ką tai reiškia?

Nors aš niekada nesielgiau su sunkiu blastumu ar hiperpigmentacija, aš turiu tipišką randų kiekį ir kai kuriuos nelygumus dažniausiai mano veidą. Produktai, kuriuos naudoju, kreipėsi į tai, ką maniau, buvo labiausiai, ką galėjo padaryti, atėmus fotografavimo lazerius ant mano odos arba matydamas dermatologą, kurio negaliu sau leisti.

Tada aš bandžiau Peet Rivko balansuojantis veido aliejus.

Aš mačiau, kaip tai paminėta keliuose grožio dienoraščiuose, daugiausia reklamuoti kaip kompanija, kuria pradėjo ir aktorės Aubrey Plaza draugė Johanna Peet, taip pat kompanijos fanai. Nors jo balandžio mėn. Ludgate paveikslėlis buvo vienas iš mano mėgstamiausių Parkai ir poilsis, Aš esu daugiau už didelį pakuotės dizainą ir ingredientų paprastumas. Su etikete, kuri atrodo kaip minimalistinio meno kūrinys ir kuris išvardytas tik organinio avokado aliejaus, jojobos sėklų aliejaus, odos žirnių sėklų aliejaus ir vitamino E.

Žiūrėti: odos priežiūros patarimai Pietų moterys prisiekiu

Po naudojimo naktį tris ar keturias dienas aš žiūrėjau į veidrodį vieną rytą ir pateko į lengvą odos priežiūros šoką. Aš nesu lengvai įsimenamas žmogus, bet akivaizdu, kad gyvenau melu, nežinodamas, kas iš tikrųjų atrodo net odos tonui. Aš jaučiausi, kad turiu Instagram filtrą realiame gyvenime. Nuo to laiko aš retai atsukdamas makiažo viršūnę, produktą, kurį anksčiau būtų buvę sunku atsisakyti. Dabar “Kiehl’s BB Cream” greitai pritraukia SPF 50 ir Glossier’s Wulfą aplink nosį, ir aš gerai einu per dieną.

Geriausia dalis? “Peet Rivko” aliejus nėra produktas, kurį jūs turite sutaupyti ir su dideliu kaltinimu per Sephora automobilių stovėjimo aikštelę. Tik 56 doleriai palygino šimtus kitų efektyvių aliejų, kurių kaina yra pakankama ir trunka ne mažiau kaip tris mėnesius, todėl galite gauti rezultatų įprastą įvykį ir paprasčiausią įprastą dalį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1