Pine Mountain lobiai

pasimokykite ant Stafordšyro šunų – tų porceliano spanielių statulėlių iš Anglijos, kuriuose puoštos mantelės ir knygų lentynos. Radau prieinamos pakuotes labiausiai stebina vieta: Pine Mountain, Georgia. Užkimštas “Callaway” didžiulio kurorto kraštas, šis saldus miestas su daugybe parduotuvių, dėl kurių žievelės, suteikia malonų šalutinį kelionę į sodo tyrimus..

Main Street Meanderings
Mano pirmojo apsilankymo metu aplankėme “Sweet Home Antikvariatas” plytų šaligatvių, kur šie mielieji dėmeliai švelniai atsigręžė į mane tarp puikiai poliruoto baldo iš Anglijos. Parduotuvė citavo labai sąžiningą kainą ir norėjo derėtis.

Netoliese esančiame “Chanticleer” šalies prancūzų ir britų nameliai baldais tarnavo kaip gražūs senovinių veidrodžių fono paveikslai, žavingi prancūzų emalio virtuvės reikmenys, nauji stiklo ir porceliano žibintai bei senoviniai vazai.

Kaimo soduose aš mačiau neskubius paukščių tiekėjus, sodo pirštines, gana jardinieres ir saulės laikrodžius. Aš taip pat suradau neįtikėtiną senovinę Rosyvelio lelijos vazos (185 USD). Prieš palikdamas aš persikėliau į nugaros kambarį, kuriame buvo raminančių muilų, plaukų ir odos gaminių.

Saldus atostogos
Ką man reikėjo, buvo vieta, kur apsvarstyti mano apsipirkimo variantus. Kai “Cup” ir “Chaucer” aš padėjau pasimėgauti kava ir apsigyveno kėdėje, norėdamas perskaityti naudojamas knygas. Vėliau vaikščiojau į “Purple Cow Café” “Chattahoochee Mud Slide” – “Chocolate-and-Kahlúa” pieno purtyklę (3,25 dol.)..

Įkvepiantis sustojimas
“Anne Tutt” galerijoje įsikūrusiame “Callaway” prekybos centre, kuriame yra nekonkretus juostos, yra eklektiškas graikų meno mišinys. Sutikau Aleksandrą Kalininą, kuris apsigyveno čia, norėdamas dažyti “Edenic” scenos “Callaway”. Jo žmona Anne Tutt mados papuošalai. Jų menas ir papuošalai padengia platų kainų diapazoną nuo 10 iki 15 000 dolerių. Aš atradau gražų karoliai su auksiniu kryžiumi ($ 150), kuriuos turėjau. Tai simbolis puikią dieną šalia Callaway.
Pine Mountain Turizmo asociacija: 1-800-441-3502 arba www.pinemountain.org.

 

“Pine Mountain lobiai” yra iš 2006 m. Balandžio mėn. Paskelbto leidinio Pietinis gyvenimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − = 23