Patogiausios batai Mūsų kelionių redaktorius visada paketai

Yra teorija, pavadinta “Nemilusiu slėniu”, kuri paaiškina, kad kuo daugiau robotas atrodo kaip žmogus, tuo daugiau jis išprovokuoja “neprotingas ar panašias jausmas, drovumas ir pasipiktinimas” tikram žmogui. Tą patį galima pasakyti apie tai nepakankamą “mielas pėsčiųjų batas.”Kuo daugiau kompanijų stengiasi įveikti savo sportinius, funkcionalius batviršius link kažko madingo ir universalaus, jie tampa tik mieli.

Aš tikėjau, kad tai buvo tiesa. Tada aš gavau savo pirmąją porą Visi paukščiai. Nors šie vilnos bėgikai praeina savo medaus mėnesio fazės, nes tai yra nauja, madinga alternatyva iš “San Francisco Startup”, hype nėra išnykęs. Nors gatvės stiliaus sportbačiai, kurie atrodo labiau panašūs į šiuolaikinio meno kūrinius, taip pat gali turėti akimirką, “Allbirds” gerbėjai mano, kad šie minimalistiniai batai yra taip pat įdomūs, nes trūksta varpų ir švilpukų.

Tai yra ta priežastis Aš supakavau juos beveik visoms kelionėms, kurias aš paėmiau praėjusiais metais. Aš juos dėviau, kai aš kyšydavau per 12 pėdų aligatorių Lake Martin, Louisiana; Aš nešiojo juos visą dieną, važiuojant nauju Orleano nelygiu šaligatviu; ir jie tapo mano pasirinkta avalyne vairuojant greitkelius.

Bet geriausia “Allbirds” dalis gali būti tokia, kaip jų mažos raiškos vibe reiškia, kad jos gali susieti daugiau komplektų nei dauguma sportinių batų, bet yra maždaug 400 kartų patogesnės nei drobės sportbačiai. Aš netgi matėu “Bonafide” mados žurnalų redaktorių dėvėti kreminės poros su lino suknele ir kitų stilingų moterų dėvėti savo ryškiai spalvotus drabužius su džinsu ir atrodyti lygiai taip pat supakuoti, bet atsipalaidavę.

“Bet vilnos? Hannah, aš nenoriu, kad mano kojos jaustų kaip mano liemuo per Kalėdų megztinį sezoną “, – sakai jūs. Vilna, kurią naudoja “Allbirds”, nėra neryškus, niežtintis, kad galėtumėte galvoti. Vietoj to, šie batai yra itin minkšti ir jaukūs, o vis dar yra labai kvėpuojantys. Aš įprasta dėviu savo be kojinių ir jie surenka kvapą ar drėgmę taip pat, kaip ir mano drobė batai.

ŽIŪRĖTI: Geriausias motinos-dukros atostogas šia vasara

Jei man patinka manęs, kai bakstelėję dar tris poros batų, nei reikia savo lagaminui, “Allbirds” pora gali ne tik atsikratyti jūsų kojų, bet ir tęsti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 36