Geriausias laikas užsakyti Valentino dienos keliones

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė “Fortune”

 

Praleiskite numatomą šokolado dėžę ir 12 raudonų rožių. Ši Valentino diena nustebins tavo reikšmingą kitą kelionę, kurią, tikiuosi, atsiminsi likusiam savo gyvenimui (ar bent jau likusiam savo santykiui).

Pasak kelionių paieškos sistemos “Skyscanner”, sausio 9 d. Savaitė yra jūsų geriausia galimybė laimėti taupymo skrydžius Valentino dienos metu.

Atsižvelgiant į istorines bilietų kainos kainas keliautojams, vykstantiems nuo 2016 m. Vasario 12-13 d. Ir grįždamas nuo 2016 m. Vasario 14-15 d., “Skyscanner” šiemet surengė 14,87 proc. Taupymą. Nesvarbu, ar planuojate pabėgti į romantišką “viskas įskaičiuota” Karibų jūros regione, ar padaryti didelį gestą, iš kurio atsiveria Kalifornijos Big Sur pakrantė, tai yra jūsų greita galimybė sutaupyti.

Jei iki šiol nenuspręsite, ką norite padaryti vasario 14 d., Nepanikuokite: “Skyscanner” yra įsitikinęs, kad keliautojai vis dar gali sutaupyti beveik 13 procentų, net užsakant iki sausio 23 d..

Ieškote romantiškų dalykų Valentino dienai? Šventės, atostogos viename iš populiariausių pasaulio miestų, skirtų Valentino dienos šventėms, yra daug labiau nusiminančios nei “Hallmark” kortelė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 68 = 75