Geriausi knygynai Hiustone

Skerštas valdytojas Jane Moser pasivaikščiojasi “Brazos Bookstore” nugarinėje patalpoje, užsipildant specialiai užsakytų knygų, skirtų savo apdovanotoms klientams. Virš jos pakabina užfiksuota nespalvota Tom Wolfe nuotrauka, viena iš daugelio autorių, neseniai pasirašiusių savo naujausius ilgosioms klientų linijoms šiame miesto knygų rūšiuoti centre.

Jei numeriai pasakoja tiesą, “Houstonians” mėgsta gerai perskaityti. Šiame mieste, knygynuose – “mega-mini”, specializuojasi žanruose nuo nepatikimų iki geriausio pardavėjo – daugiau nei 60 stiprių.

Klientai nupirko knygyną
Trys iš kelių nepriklausomų parduotuvių atspindi miesto meilę knygoms, įskaitant “Brazos Bookstore”, 33 metų jaunus 2421 m. “Bissonnet”. Specializuojasi literatūros, meno ir architektūros srityse, “Brazos” taip pat tiekia vaikų knygas ir literatūrinius žurnalus. Parduotuvė nuolat žiūri į kylančias Teksaso autorių ir tvarkaraščių autorių įvykius.

Prieš keletą metų šis literatūros ramstis buvo beveik sulaužytas. 2005 m., Baisiai reikia stebuklo atidaryti duris, savo klientams pasistūmėjo.

“Dvidešimt penki nuolatiniai klientai sujungti ir nupirko” Brazos “,” sako Džeinas, vis dar žvilgliai minint. “Šiandien ji priklauso jos kaimynystėje. Istorija dėl šio pardavimo daro mane jausmas gerai apie Houstoną”.

Jie myli paslaptis
Tiesiog gatvėje 2342 Bissonnet, paslaptingos meilužės “Žudikių” klientai pagal knygą išlieka panašūs. Kokia puiki vieta lietingai dienai, pasakojimais apie rusų moliusus, apleistomis Londono rankomis ir įdomiais nusikaltimais. Hjūstonai, kurie trokšta paslaptingų posūkių į sklypus, eik prie šio žaismingai bauginančio pagrindo.

Kai 1980 m. Atidarė parduotuvę, “tik Niujorkas darė slaptą parduotuvę”, – teigia Martha Farrington. Jis jaučiasi draugiškas ir šiek tiek baisus tuo pačiu metu. Martos Kavalieriaus karalius Charlesas spanielis, Archie, sustoja kėdėje šalia “Tiesos nusikaltimo” sekcijos. Štai ir čia yra įvairūs raktiniai pavyzdžiai: varnai, kaulai, senoviniai nuodų buteliai ir deerstalker skrybėlės.

Daugiau nei 25 000 šnipinėjimo ir romantiškos paslapties knygų rasti trumpą tinkamumo laiką. Paskirti klientai greitai atsineša Martos Grimeso, Jameso Pattersono, Agatha Christie, Arthur Conan Doyle, ir pačių Teksase Sandra Browno ir Kinky Friedmano kūrinius. Pridėkite prie tų vardų buvusio vadybininko parduotuvės dekanas Jamesas, kuris dabar yra dviejų “Agatha Awards” rašytojas ir nugalėtojas. Jis pastatė savo gerbėjus tarp senų klientų.

“Ma’am, kaip ilgai jūs atvykote į Knygą” Žudymas “? klausia ištikimo skaitytojo dabartinio asistento vadovo David Thompson. Ji apmąsto ir atsakė: “Martha, kiek ilgai tu buvai atviras?”

Pirmieji leidiniai ir žaisliniai kareiviai
Jim Taylor turi knygų surinkėją buvusiame 4106 “South Shepherd” ugnies namuose. Jis supa save su senovės spausdinti ir žaisti šioje derinys parduotuvė retų knygų ir žaislų kareiviai. Jo balsas banguoja ramiai, jo veidas rožina iki įdomų kliento užduotį, o antikvariniai kaminai jį supa kaip įtikinamą fortą.

Už jo jaukios staltiesės, jo lentynos yra išklotos klasika, pavyzdžiui, Ernesto Hemingway, Williamas Faulkneris ir F. Scott Fitzgerald. Retas pirmosios kopijos leidimas Didysis Getsbis, pirmųjų Ian Flemingo “Bond” romanų rinkinių rinkinys ir dešimtys istorijos tomų išryškino orą, panašią į porceliano parduotuvę.

Jim turi pasirašytą pirmąjį Hemingvėjaus leidimą Pavasario torentai. “Tai vienas yra $ 24.000”, sako jis. Tada jis paleidžia į ilgą soliloquy apie parduotuvę jis myli tiek daug. Jis taip pat entuziastingas dėl savo antikvarinių žaislų kareivių, kurie yra parduotuvėje “The Toy Soldier & Old Tin Soldier Shoppe”.

Jimas taip pat demonstruoja puikų vaikų literatūrą, įskaitant pirmąją “Beatrix Potter” leidinių seriją Peter Rabbit ir Antoine de Saint-Exupéry Mažasis princas. Jis priima mamos žąsis. “Humphrey Bogart motina, Maud Humphrey, buvo jo iliustratorius. Ar žinai kad?” Jis persikelia į retą Texanos lentyną. “Ranching, Indijos karai, Alamo”, – praneša jis, paliesdamas pirštais prisirišimus.

Pusę valandos Jim sukasi istorijos apie rašytojus Paryžiuje ir Antrojo pasaulinio karo, kaip ir geras senelis su didžiuotis berniuku. “Jei kas nors skaitys vaikui, 99 proc. Laiko, kada vaikas augs su knygų meile”, – teigia jis. Jo akys išsiplėtė, ir jis nukreipia tašką tarp mūsų tarpu. “Perskaityk, perskaityk, perskaityk”.

Su gerais knygynais, tokiais kaip Džimas, “Houston” ateities kartos.

Rezervuokite kelionę
Apsilankykite vienoje iš šių parduotuvių.
“Brazos Bookstore”: 2421 Bissonnet, Houston, TX 77055; , www.brazosbookstore.com arba (713) 523-0701.
Nužudymas pagal knygą: 2342 Bissonnet, Houston, TX 77005; www.murderbooks.com arba (713) 524-8597.
Knygų surinkėjas: 4106 South Shepherd, Houston, TX 77098; www.oldtinsoldiershoppe.com arba (713) 661-2665.

“Houston by the Book” yra nuo 2008 m. Kovo mėn. “Southern Living” klausimo. Kadangi kainos, datas ir kitos ypatybės gali keistis, patikrinkite visą informaciją, kad įsitikintumėte, jog ji vis dar yra galiojanti prieš sudarant kelionės planus..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 45 =