Dish su Jim Parrack

Gimtasis miestas: Allenas, Teksasas | Profesija: Aktorius | Kas yra jo plokštelėje: Galutinio birželio mėnesio premjera paskutiniam HBO sezonui Tikras kraujas, pabaigos naktį (liepos 27 d.) savo “Broadway” pasirodymą Pelių ir vyrų, ir rugpjūčio 1 spaudai Dievo vaikas | Jo saldus dantis: “Aš esu didelis garbanės vaikinas-persikas yra geriausias.”

Jei turėčiau didžiąja galią, kaip ir Tikras kraujas, Norėčiau gauti greitį – skaityti tūkstantį puslapių per sekundę ir išlaikyti tai, ką aš perskaičiau. Aš nežinau, ar tai tikrai mane visur, bet galėčiau skaityti daugiau.

Aš buvau išmestas iš koledžo bendrabučio Austin, Teksase, nes RA manė, kad buvau tikras vampyras. Galbūt paskatinsiu šiek tiek galvoti apie savo elgesį. Mano mama pakvietė sakyti: “Ponia Parrack, mes norime paprašyti jūsų sūnaus palikti pastatą. Daugelis darbuotojų ir gyventojai mano, kad jis yra vampyras”. Mano mama suprato, kad ji buvo prikimšta.

Yra karšta Kaip aš matau mirti Misisipyje, per Indijos vasarą. Ten buvo 10 akrų užpildytas baso tvenkinys ir šiek tiek johnboat ir dokas [kur aš buvau]. Aš norėčiau atsikelti šiek tiek anksčiau nei dirbti, išlipti ir žvejoti valandą ar net ir sugauti šešis ar septynis bosus.

Faulkneris yra vienas didžiausių Pietų rašytojų. Su savo raštu, apie vietą yra kairėje. Prieš tai, kai jis padarė daugybę kitų dalykų, jis sukūrė fiktyvų aplinką Misisipi [Yoknapatawpha County], kad atsirastų viskas. Buvo aišku, kad šis vaikinas rašo apie vietą, jos žmones ir būdus, kaip jie siekia išgyventi.

Yra kažkas mistinis apie visas Faulknerio istorijas. Visada yra kažkas, kas jaučiasi ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir įdomus gamtos mišinys, esantis priešais jus ir keista įsitikinimą, kad yra [kažko] antgamtinio.

Mes visi sėdime aplinkui ir pasakojame apie istorijas, kai mano šeima susitinka mano senelių derliaus koledžo stotyje. Aš manau, kad jei galėčiau pradėti veikti iš visos pusės, man atėjo kultūra, kur, jei jie pasakotų istoriją, ir jie turėjo keletą alų, jie galų gale atsistoja ir daro savo istoriją. Aš galiu jausti tai savo veikiančiose šaknyse.

Aš šaunamųjų ginklų surinkėjas. Turiu “Colt 1911” vyriausybės modelį su mano inicialais, išgraviruotais virš rankenos. Meistriškumas yra toks neįtikėtinas, kad man atrodo šiek tiek panašus į meno kūrinį. Aš taip pat pradėjau mokyti kitus aktorius kaip fotografuoti, taigi, jei kada nors reikės šaudyti filmuose, jie neatrodo kaip kvaili aktoriai.

Aš buvau geriausi draugai su [aktoriumi] Scott Haze, nes mums buvo 10 metų. Vienu metu, kai man buvo 13 metų, mes patekome šiek tiek baltos žaibos. Mes užgrobome “go-kart” ir aplankėme šaudymo žmonių langus su granulėmis. Tai buvo vienas šerifo miestas, ir jis persekiojo mus tikru automobiliu. Turėjome ištisą šaudyklą su šerifu, kol neapsukome “go-kart” ir jis paėmė mus į namus.

Tekste yra patriotizmas, kurio neužtenka daugelyje kitų vietų. Tai milžiniška, kieta, graži, bjaurus vieta. Teksase galite pasiimti 8 ar 10 skirtingų paveikslėlių ir parodyti juos žmonėms, ir manote, kad esate 8 ar 10 skirtingų šalių. Puiku, kad visose tose vietose, kas vienija visus, yra toks neįprastas pasididžiavimas, kad esame Teksasas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − = 32