Apsilankykite “Salamander Resort & Spa”

Kodėl mes jį myliu
Šis prabangus šalies pabėgimas yra puikus pavyzdys iš tikrųjų Pietų Belle-gražus, žavios ir stilingas. Poliruotos žalios ganyklos ir garsus porte cochere sukuria dramatišką įėjimą, nes pasididžiavimas baldais ir žirgais suteikia galimybę pasimėgauti. Tai viskas, ko verta, ekstravagancija pačiai žemei, kur Jackie O. važinėja savo arklius.

Parašo stilius
Tai prabangus ir regališkas, su nepakankamai didžiule Prezidento savaitgalio atostogų. Kilus ramiam privačiam gyvenimui, o ne mega kurortui, kruopščiai paruoštos detalės yra sukurtos: plačios ąžuolo grindys, skirtos šnibždėti, tarsi jos būtų šimtus metų, marmuro apdailos židiniai, šalia gilių odinių kėdžių ir platus prancūziškas durys, atvertos iki 200 hektarų uždengto miško.

Meniu
Chef’as Todas Gray “Harrimans” nuolat besikeičiančiame meniu išsitraukia iš savo 2-acre kurorto vaisių, daržovių ir žolių sodo. Tikėtis švelnios kainos, suteikiančios pagarbą Virdžinijos Pjemonte, pvz., “Whiffletree Farm” vištiena, dygliuota vyšniomis, abrikosais ir kaštonais.

Verta pasipriešinti
Užsisakykite vėlyvą po pietų gydymą, pavyzdžiui, “Lava Shell” masažą (unikalią terapijos formą, naudojant šildomą Tiger Striped Clam lukštus, nuo 200 iki 230 dolerių) prieš užsakydami stiklinę vyno ir išeinant į kabaną begalybės krašto baseine ir ugnies duobėje lygiai taip pat kaip ir saule pabėga miško kraštu.

Rezervuoti! 
salamanderresort.com; 275 USD ir daugiau

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 62 = 65