WATCH: “Texas” didžiausias plaukiojanti vandens parkas, atidarytas Grapevine

Kiekvienas, kas kada nors svajojo vaikščioti vandeniu (ir sąžiningai, kas ne?) Ketina apversti Altitude H2O, vandens baseine batuto parką, neseniai atidarytą Grapevine, Texas.

25 000 kvadratinių pėdų plaukiojantis vandens parkas, esantis Grapevine ežero (30 mylių į šiaurės vakarus nuo Dalaso), yra pirmasis tokio pobūdžio rajonas ir didžiausias plaukiojantis vandens parko kliūčių trasa Teksase.

Plaukiojantis rojus vaikams, tiek jauniems, tiek seniems, turi kliūtis, tokias kaip beždžionių barai, skaidres, batutai ir balansų sijos, taip pat paskirtos gimtadienių ir renginių vietos.

Ir tai mes vadiname vasaros svajones!

“Mes visada atradome naujus būdus, kaip padaryti lauką laisvalaikę ir visada aktyviai linksminti”, – teigė spaudos leidinyje Kevinas Mitčelis, “Grapevine Parks and Recreation” direktorius. “Mes džiaugiamės šia partnerystė ir negalime laukti, kol piliečiai galės mėgautis vandens parke. Kiekvienas mūsų pasiūlymas ir malonumas padeda mūsų bendruomenei laimingesne ir sveikesne vieta gyventi ir žaisti”.

Norėdami dalyvauti, vaikai turi būti šeši ar daugiau metų, o visi dalyviai turi žinoti, kaip plaukti. Apsilankykite AltitudeH2o.com, jei norite gauti daugiau informacijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − = 41