“Texas Mansion”, žinomas dėl savo apsvaiginimo trijų pasakojimų spintelės, tiesiog pateko į rinką už 7 milijonus dolerių

Jei turėsite daugiau drabužių, avalynės ir rankinių, nei žinote, su kuo tai daryti (ir papildomai 7 000 000 USD), prabangus “The Woodlands” 7 “Grand Regency Circle” ir jo garsusis spinta yra tik tai, ko jums reikia..

17380 kvadratinių pėdų namuose gali apsistoti septyni miegamieji, 10 vonios kambariai ir trijų aukštų, 3 000 kvadratinių pėdų spintelės. Taip, jūs perskaitėte šią teisę.

Teresė Roemer, verslininkė ir buvusi grožio konkursų konkurso dalyvė, susituokusi su alyvmedžiu Lamaru Roemeru, pranešė, kad oaze išleido 500 tūkst. Pasak “Realtor.com”, šviesiai balta spinta sėdi už stiklo sienos ir yra sujungta spiralinėmis laiptinėmis. Jame yra atviros lentynos, krištolo liustra, šampano baras ir plaukų ir makiažo stotis.

Bet namas yra daug daugiau nei spinta. “Tai puikus namas, puikus šeimos namas”, – agentūrai Claudia Fathivand sakė “Realtor.com”. “Jos spinta kelia daug dėmesio, bet man, namas turi daug daugiau pasiūlyti nei spinta”.

Ji ne juokauja. Jame taip pat yra virtuvės valgykla, vyno kambarys su svetainės zona, treniruoklių salė, namų kino teatras, šlapia baras, butininko palangės, liftas ir svaiginantis lapų baseinas. Kitas dalykas, kurio trūksta, yra dizaineris, kuris, deja, savininkas ketina su jais paimti. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte viduje bažnyčios dvarą ir jo nesąmoningą spintą:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1