Štai keletas neįtikėtinų maisto produktų šventųjų fanų Šiaurės Karolinoje naujienų

Šiaurės Karolinos maisto pasaulyje tai buvo neįvykdyti kelias savaites. Pirma, “Krispy Kreme” ir “CheerWine” paskelbimas dėl soda pagamino mūsų svajones realybe. Dabar kitai Šiaurės Karolinos gimimo maisto kompanijai yra priežastis švęsti: “Food Lion” baigė 178 milijonų atnaujinimų ir Remodeling Pjemonto Triada (kuris apima Greensboro, Winston-Salemo ir High Point) “Food Lion” parduotuvės. Iš viso 93 parduotuvės gavo “makeover”.

 

ŽIŪRĖTI: sužinokite, ar “Lidl” parduotuvių parduotuvė atidaroma šalia tavęs

Pietryčių maisto produktų milžinė taip pat įgyvendino įvairius ne struktūros pokyčius parduotuvėse. Tai apima patobulintą atsiskaitymo procesą, naudingus ženklus ir atnaujintą gaminių demonstravimo sritį su išplėstu asortimentu. Be to, “Food Lion” pridės daugiau natūralių ir ekologiškų variantų bei didesnės amatų alaus kolekcijos (tinkamu laiku pasibaigus sezonui). Taip pat bus skyrius, skirtas glitimo neturintiems maisto produktams. Mūsų mėgstamiausia naujovė? Sritis, skirta išskirtinai Šiaurės Karolinos produktams.

Geriausia iš to, yra žinia, kad dėl didelių renovacijų kainos nesikeis. “Mes esame tokie nuolankūs ir didžiuojamės tuo, kad vis dar vadiname Šiaurės Karoliną mūsų gimtajame mieste, kur mūsų pirmoji parduotuvė vis dar gyvena Salisburyje, Šiaurės Karolina. Ir nors daugybę dalykų pasikeitė nuo 1957 m. [Metų, kai buvo įkurta bendrovė], žemos kainos vis dar yra pagrindinės to, ką mes darome šiandien “Food Lion” “, – spaudos konferencijoje sakė” Meg Ham “maisto liono prezidentas. “Tačiau tai buvo ne tik investicija į mūsų fizinį gamyklą”, – tęsia ji, pridurdama, kad jie taip pat prisidėjo prie dar mažesnių kainų. Norėdami išgauti visą šį įdomų “Intel”, “Food Lion” taip pat padovanojo $ 100,000 mobilųjį maisto sandėlį į Šiaurės vakarų Šiaurės Karolinos antrojo derliaus maisto bankas renginyje. Dabar, jei nesuprantate, turime įsigyti keletą maisto produktų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − 44 =