Pup atitinka Plutoną! “Service Dog” naudojasi “Heartwarming” susitikimu su “Disney World” mėgstamiausia šunimi

Prisimink dienas, kai miegoti buvo taip paprasta, kaip tvirtai laikydavai pliušinį Plutoną ir jo pakabą po savo rankos, kai pasitraukėte nuo Mama pasimatymų prieš miegą? Arba, galbūt, jūsų pirmosios prisiminimai apie Plutoną jį įtrauks į jūsų mėgstamą vaikystės istoriją. Galbūt jūsų labiausiai puoselėjamos geltonosios ir juodos augintinės prisiminimai televizoriaus ekrane stebimi su dukterėčia ir sūnėniais.

Na, čia yra nauja priežastis vėl įsimylėti su Plutonu Pupu: populiarus Disney’io personažas dabar yra bendražygis liesantis virusinis vaizdo įrašas. Viskas prasidėjo, kai Julianas Gavinas, kuris kenčia nuo jungiamojo audinio sutrikimo, kuris palieka jį neįgaliųjų vežimėliuose, praėjusį penktadienį, sausio 19 d., Savo mylimą tarnavimo šunį “Atlas” pristatė į Disney World. Kaip Gavino pasakė “ABC News”, “Atlas” turi įdaromą “Pluto” žaislą, kurį jis “labai myli”.

WATCH: Virdžinijos šeima ras malonų būdą garbinti savo vėlyvą šunį

Su šiek tiek “Walt Disney” stebuklu šis penktadienio apsilankymas pasirodė “Sarasota duo” savaitinių kelionių į “Disney World” stiliumi – simbolis ir šunys pagaliau gavo kokybišką laiką Epcot centre. Neapdirbyi savo uodegos, Atlasas kreipėsi į Plutoną ir du pasikeitė nosies bučiniai prieš mėgaudamiesi kai kuriais apkabomis ir linksmiau. Žiūrėkite jų susitikimo įrašą žemiau ir pasiruoškite įsilaužti į didelę šypseną.

Paskelbė Julian Gavino, šeštadienį, 2018 m. Sausio 20 d

“Disney World” yra tikrai laimingiausia vieta žemėje! Tai tinka visiems lankytojams, dviašmenims ir keturioms! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − 60 =