“Joanna Gaines” sužadėtuvių žiedo saldaus pasakojimo istorija

Kiekvienas sužadėtuvių žiedas turi istoriją. Yra tikimybė, kad jei esate pietinė šalis, tai yra apie septyni. Čia yra žiedo istorija, nustatymas, deimantas, kaip jums buvo paklausta, pokario įvykis … sąrašas tęsiamas ir įjungiamas.

Na, labiausiai širdingam pasakojimui, kuriame visi šie siūlai suvynioti į vieną, vienintelė Joanna Gainesas mus apėmė. Knygoje ištrauka iš Magnolijos istorija paskelbtoje Cosmopolitan.com, HGTV žvaigždė primena, kaip jos pasiūlymas sumažėjo. Viskas prasidėjo, kai po vienų metinių pažintys Chipas pasakojo Jo, kad ketina pamatyti privatus koncertas – keturių valandų kelio automobiliu.

Žiūrėk: “Mes esame berniukai!” Chip ir Joanna Gaines tikisi penktojo vaiko 

Visada vienam, kad suklydęs savo rankovę, Chipas pradėjo priimti savo mylimą Jo į prekybos centrą, iš kurio kerta jo tėvai. Ant lenkto kelio jis pakėlė klausimą, Jo sakė taip, o likusi dalis yra tiesiai iš pietinės pasakos: užuot pristuvę Jo su žiedu, Chip paėmė Jo į prekybos centrą, kuriame buvo labai ypatingų papuošalų parduotuvė. Savininkas, Billy Holderas, buvo šeimos draugas, o Jo dabar galėjo sukurti savo sužadėtinį žiedą.

Joanna Gaines Engagement Ring
Laura Cavanaugh / “Getty Images”

“Aš galėjau išsirinkti gražų apvalią deimantą ir gražią, senovišką platinos išvaizdą. Aš turėjau bangą, sėdintį su Billy, sukūrė tobulą žiedą. Čipas tiesiog sėdėjo, kantriai stebėdamas kiekvieną sekundę”, – rašė Joanna. savo knygoje. “Praėjus dvylikai metų, turėjome galimybę pakviesti Billy Holderą į mūsų metų jubiliejų vakarėlį”, – vėliau ji tęsė. “Taigi Billy parodė man visus šiuos gražius deimantus ir pasakė, kad aš galėčiau pasiimti. Tai turėtų būti kiekvieno mergaitės svajonė, tiesa? Bet aš jį pažiūrėjau į akis, ir aš sakiau:” Atsiprašau, bet ne. Tai originalus deimantas, kurį aš paėmiau, ir tai puikus būtent taip. “

Jei tai ne pietinė proto būsena, mes nežinome, kas yra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − = 43