ŽIŪRĖTI: kodėl nuotaka visuomet stovi prie altoriaus kairėje

Pagalvokite atgal į paskutines vestuves, kurias lankėte. Nepaisant to, kad šventėje ceremonijoje to nepadarėte daug dėmesio, tikėtina, kad nuotaka stovėjo kairėje altoriaus pusėje, o jaunikis prisiėmė savo vietą dešinėje aukuro pusėje. Garsas pažįstamas Iš tikrųjų.

Bet kodėl, nors? Pasirodo, praktika turi istorinę kilmę, ji gali jus nustebinti ir netgi padaryti jums šiek tiek nepatogiai: “Tradicija iš tikrųjų kyla iš senų” santuokos užfiksavimo “dienų, kai jaunikiui reikia palikti savo dešinę ranką (jo kovos ranka), kuriam jis turėjo laikyti savo kalaviją, tuo atveju, jei jam reikės ginti savo nuotaką iš kitų asmenybių, kurie pastarąją minutę gali pabandyti išmesti ją “, – aiškina” The Knot “. “Gana dramatiška, ar ne?” Šiandien dauguma porų vis dar pasirenka stovėti su dešine pusėje – galbūt dėl ​​to, kad jos tikrai to nepadarė. “

Taigi tu turi. Žinoma, tam tikros religijos gali turėti konkrečius standartus apie tai, kas stovi, kai ceremonijoje, bet jei jūs ir jūsų partneris yra visa tai, galite laisvai susimaišyti.

Dabar grįžkite į apmąstymų apie tai, kaip ilgai virstų vestuvių ceremoniją ir priėmimą. Nesijaudink, mes turime jums padengti tą patį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 + = 56