Žiūrėk: George H.W. Bušas Jokes apie dainavimą su Lady Gaga Fundraiser Teksase

Šeštadienį, spalio 21 d., Visi penki buvę JAV prezidentai dalyvavo vienos Amerikos apeliacinės naudos koncerte, norėdami surinkti pinigus į pastangas, susijusias su uraganu. Texas A & M universiteto “Reed Arena” elito prezidento klubo įkūrimas buvo “Mother Monster” – “Lady Gaga”. Kai pamatėme pop superžvaigždė, esančią už sėdinčių Baracko Obamos, George W. Busho, Billo Clintono, Georgeo H. W. Busho ir Jimmy Carterio nuotraukose, kuriose jau buvo virusas, mes neturėjome jokių minčių, kad vienas iš prezidentų buvo didelis “Poker Face” dainininko gerbėjas – iki šiol.

Fondo surinkimo metu Gaga nustebino auditoriją, skaitydama gyvus pasirodymus “Tu ir aš”, “Šlovės kraštas” ir jos hitai “Million Reasons” iš jos penktosios studijos., Joanne. Tik dvi dienas po koncerto spalio 23 d. 41-asis Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas juokais sakė, kad jis mielai giedos su Lady Gaga, jei ji paprašys.

“Nežinote abt 39, @ Bill Clinton, 43 ir @BarackObama, bet aš būtum paragavęs wladadžą, jei paprašysiu”, tweeted Bushas. “Dėkojame visiems už” @AmericaAppeal “palaikymą.

Organizuotas per George H.W. “Bušo prezidento” fondas “Texas A & M” fondo “Giliai iš širdies” rinkėjų surinko 31 milijoną dolerių tiems, kurie nukentėjo nuo neseniai įvykusio uraganų, kurie niokoja Teksase, Floridoje, Puerto Rike ir JAV Mergelių salos. Nuo šeštadienio vakarinio koncerto, kuriame dalyvavo kiti muzikantai, tokie kaip Lyle Lovett, Larry Gatlin ir broliai Gatlinas, Yolanda Adamsas ir Robert Earl Keen, aukos ir toliau vykdavo atkuriant ir atstatant pastangas.

Be to, kad pažadėjo savo paramą, dovanodama 1 milijoną savo pačių pinigų, Gaga taip pat pasidalijo šia vienybės žinia ir tikėjimu savo “Twitter”: “Nieko gražesnė negu kiekvienas, atskirdamas savo skirtumus, kad padėtų žmonijai katastrofos akivaizdoje”.

Atsižvelgiant į šį jausmą buvo George’as W. Bushas, ​​kuris paskelbė “Instagram”, kad jis įsitikinęs, kad uraganas taip pat “išpranašavo žmonijai”.

#HurricaneHarvey atnešė siaubingą niokojimą, bet taip pat išryškino geriausią žmogiškumą. Kaip buvę prezidentai, mes norėjome susitikti ir prisijungti prie mūsų piliečių palaikydami Houstoną ir pakrančių pakrantes, kai jie atstatys. Prašome duoti viską, ką galite padaryti “OneAmericaAppeal.org”. Kiekvienas centas, perneštas per #OneAmerica, padės aukoms atsigauti. Ačiū.

Džordžas W. Bushas (@georgewbush) paskelbtas įrašas

Norėdami palaikyti uraganų aukas, apsilankykite “OneAmericaAppeal.org”, jei norite paaukoti. Tuo tarpu mes būsime ieškoti galimo šalies dueto tarp George H.W. Bušas ir Lady Gaga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 6