“Facebook” myli šį Gruzijos mamos metodą mokyti jos “, pavadintas” Sūnus pamoka “

Kai “Georgia” mama Cierra Brittany Forney pastebėjo, kad jos 13 metų sūnus veikė kaip teisė, ji nusprendė mokyti jį pamoką. Ji niekada nesitikėjo, kad ji sukurs internetinį pojūtį.

Jis prasidėjo tada, kai Fornė paskelbė savo paauglių sūnaus nuotrauką, vilkdami drabužius per “Goodwill” vietinę “Facebook” parduotuvę kartu su ilgiu pavadinimu, paaiškinančiu tėvų atsakomybės sprendimą.

“Taigi neseniai mano 13 metų sūnus veikė šiek tiek … turi teisę. Veikia kaip jis pernelyg gera, kad galėtų apsipirkti “Wal-Mart”, arba užsirašyti pastabas apie vaikus mokykloje, kurie žiūri į prestižą ir daug kitų dalykų “, – rašė” Forney “. “Aš to nepakenčiu”.

Taigi Fornius paėmė jį į prestižą ir paskatino jį panaudoti savo 20 dolerių, kad praleistų drabužiams, kad dėvėti visą savaitę mokykloje. “Nepriklausomai nuo to, ko jis rastų, tai, ką jis turės dėvėti. Aš noriu mokyti savo vaikus, kad pinigai nėra viskas, o jei jūs turite pažeminti kitus žmones dėl to, kur jie apsipirkau, tu ir tu apsipirksi “, – rašo ji.

Jis buvo nepatenkintas ir netgi atsisėdo kelių ašarų, bet Fornė negrįžo. Ir turėdama daugiau nei 260 000 akcijų ir 700 000 populiarių, akivaizdu, kad jos kolegos “Facebook” vartotojai sutinka su savo taktika.

Taigi pastaruoju metu mano 13 metų sūnus veikė šiek tiek … turi teisę. Veikia kaip jis pernelyg gerai, kad galėtų apsipirkti Wal-Mart ar…

Paskelbė Cierra Brittany Forney sekmadienį, 2018 m. Kovo 25 d

Antradienį atskirame “Facebook” poste Fornė sakė, kad negali patikėti atsakymo, gauto iš nuotraukos.

“Aš to nepadariau nubausti”, – rašo ji. “Tai buvo ne parodyti jam, kad prestižas nėra gera vieta apsipirkti. Aš tai padariau mokydamas jį, kad pinigai ir pavadinimų ženklai nesikeičia, kas mes esame kaip žmonės “.

WATCH Mama Pirmininkui:

Svarbiausia, Fornė sako, kad ji pasiekė savo tikslą.

“Viskas, kas svarbu, mano sūnus yra visiškai 100 proc. Gerai, kas nutiko”, – padarė ji. “Mano sūnus išmoko vertingos pamokos iš šio ir mano sūnus yra rokentis” jo mygtuką marškiniai jis nusipirko iš geros valios su PRIDE šiandien !!! “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + = 25