Christiansburg Policijos departamentas samdo \

Balandžio 1 d. Christiansburgo krikščionių bažnyčios policijos departamentas, Kalifornija, Virdžinija pasveikino Mary Jane, pavaizduotą aukščiau, savo komandai, pasipylė keturiuose “Facebook” pranešimuose, kad pažymėjo įdomią progą. “Mes norėtume supažindinti jus su naujausiu Christiansburg policijos pareigūnu – ir pirmuoju tautos dvejopo naudojimo zuikiu. Po to, kai baigėme 18 savaičių trukmės narkotinių medžiagų aptikimo ir stebėjimo mokymą, mums prireikė 4 metų Deilenaar Rabbit” Mary Jane ” “prasidėjo pirmasis” Facebook “įrašas. “Christiansburgo policijos departamentui buvo suteikta garbė gauti $ 45,000 dotaciją, pirmąją tokio pobūdžio, skirtą nustatyti dvejopo naudojimo triušių programą, kuri, kaip tikimasi, taps viena iš tendencijų tarp teisėsaugos institucijų”.

WATCH: “Cracker Barrel” grąžina karines šeimas operacija “Homefront”

Skamba gana teisėta, ar ne? Ne visai. Šių postų serijos buvo “Fools Day” šūksniai, o žmogus, šis krikščionių bažnyčios policijos departamentas smarkiai juokojo.

Per savo paskutiniojo balandžio mėnesio “Fools Day” pranešimą žmonės iš Christiansburgo policijos departamento atvyko švariai apie žavingą bunny Mary Jane: “APRL FOOLES! Nors mes tikrai turėjome sprogimo per šį fotografavimo su Magnolia, 4 metų “Mini Lop Rabbit”, priklausanti Alli Miley, ji iš tikrųjų nėra CPD narė, o darbo teisėsaugos zuikiai taip pat nėra. Bet ji tikrai yra miela! “

Kaip jie kada nors eis į viršų šį vieną kitais metais?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 84