Tai garbė, kad turi būti paverstas Derbio festivalio princesė ir štai kodėl

Kaip sakoma, “Sunku yra galva, kuri nešioja karūną”. Derbio festivalio “Princesės programa” – tai ryškus aukos pavyzdys, kurį reikia įvardyti Kentukiui, taip pat garbę, kuri ateina kartu su tauriojo tiaro ir varčios dėvėjimu. Tai didelis darbas su gana įspūdingais batais, kuriuos reikia užpildyti, bet kiekvienais metais šimtai mergaičių pasirengusios užduoti. Jaunoms ponios, sudarančios Derbio karališkąjį teismą, prekiaujantys savo plataus krašto, dekoratyviosios dekoratyvinių karūnėlių skrybėlėmis, turi daug istorijos ir atsakomybės.

Norėdami išsiaiškinti, kas tai yra, kaip tapti autoriniu atlyginimu viename iš didžiausių šalyje (ir pietuose) vykusių festivalių ir sporto renginių, mes kalbėjome su 1959 m. Įkurta Louisville moterų organizacija “Fillies, Inc.” viceprezidentu Shannon Adkins. remti Kentukio Derbio festivalį.

“Kiekvieną rugpjūtį pradedame procesą, – sakė Adkinsas. “Mes visada ieškome geriausių iš geriausių. Praėjusiais metais turėjome 131 paraišką, kurioje dalyvavo 26 koledžai ir universitetai. “

“Fillies” siunčia pranešimus Kentukio koledžams ir jų studentams. Kad atitiktumėte reikalavimus, vienas turi būti nuolatinis studentas, turintis gerą reputaciją Kentukyje. Tačiau jūs neturite dalyvauti kolegijoje, esančioje “Bluegrass State” – tik išlaikyti gyvenamąją vietą. Iš ten mergaičių vertinimą atlieka nepriklausomas kolegija.

“Mes jį suskirstome į dvi skirtingas išankstines vertinimo dienas”, – sakė Adkinsas. “Mes priimame geriausius balus iš abiejų dienų ir pereiname į galutinį sprendimą, kuris vyksta pirmąją savaitę po Naujųjų Metų. Tada mes susiaurinti jį iki penkių geriausių taškų ir dviejų pakaitinių. Tai yra mūsų Derby princeso teismas. “

Šių metų teismų nariai: Sophomore Kailee Barnes of Louisville; vyresnysis Natalie Brown iš Crestwood; antrosios pakopos studentas Sidney Cobb of Frankfort; pirmakursis Daphne Woolridge iš Luisvilio; ir pirmakursis Taylor Marchelle Young iš Louisville.

Tačiau grožio konkurso dalyviai, šios merginos nėra. Nors tiesa, kad festivalio princesė turi turėti “poise ir asmenybę”, Adkins nori, kad kandidatai žinotų, jog programa apima tiek daug daugiau.

“Tai taip pat apie jūsų gerą padėtį bendruomenėje, jūsų filantropiją, jūsų labdaringą darbą ir, žinoma, klases”, – sakė Adkinsas. “Grožis gali turėti daugybę kontekstų ir apibrėžimų, todėl mes norėtume pasakyti [jie turėtų turėti] poise, malonę ir asmenybę, nes jie bus Kentukio Sandraugos ambasadai Derbio festivalyje”.

Panašu, kad moterims labai svarbu parodyti malonę, atsižvelgiant į jų skalbinių sąrašą. Iš kurių, Adkinsas pažymėjo, merginos “lieka smulkintuvu ir žvalus, nuolat šypsokis ant veido”, tuo pačiu subalansuojant sunkų grafiką. Tai išsamus maršrutas, kuriame vyksta daugiau nei 70 pasirodymų per savo karaliavimo laikotarpį, kur jie dalyvauja visose srityse nuo pavasario mados šou ir rašybos bičių iki gubernatoriaus pietų ir labdaros renginių.

“Adkinsas” teigė, kad jie yra derybinis “Derbio” vagonas, kai atvyksta visi mūsų miesto svečiai. Mums patinka pasakyti šioms mergaitėms, kad jos yra penkios individualios moterys, tačiau jos yra vienos, kai jos visi kartu.

Už karūnos yra būdingos ir piniginės naudos už tarnybą princese. Jie ne tik gauna stipendiją už 2000 JAV dolerių, bet ir mergaitės taip pat gauna naują “Macy’s”, kuris yra šių metų programos rėmėjas. Tačiau šios dovanos nėra pasididžiavojamos, bent jau ne dėl savo paties nuopelnų.  

“Kiekvienas gali būti sukurtas vienodai, kai žiūri į pasiekimus popieriuje, tačiau tai suteikia jiems [princeses] ką nors kalbėti apie, kad jie išsiskirtų”, – sakė Adkinas. “Jie labai didžiuotis sakydami:” Aš buvau “Derbio princesė”. “

Bet kiekvienam Karališkajam teismui reikia karalienės, tiesa? “Derby” princesės programa nėra išimtis. Metiniame “Fillies Derby Ball” 2017 m. Balandžio 8 d. Šiais metais karalienė buvo karūnuota, nors ir ne taip, kaip mes dažnai įpratome. Nebuvo balsų ir nebuvo atsakymų, susijusių su pasauline taikos. Ne, karalienę nusprendė nuolatinė tradicija verpimo numeruotą ruletės ratą, kuriame dabartinis prezidentas Kathy Bingham kartu su Monte Durhe Pasakyk “Taip”: “Atlanta”, buvo pavesta.

2017 m Derby Festival Princesses
Foto: Courier-Journal

Tai vienintelis teisingas būdas nustatyti karalienę, nes, kaip Adkinsas pasiūlė, “kiekviena iš šių merginų yra verta šio pavadinimo, ir sunku pasirinkti vieną kitą”. Šiemet 21 metų Louisville universiteto studentas Natalie Brownas (pavaizduotas viršuje, ketvirtas iš kairės) nugalėjo pagrindinį prizą. Brownas prisijungė prie “Derby Festival Queen”, pvz., Buvęs gubernatorius Martha Layne Collins ir vėloji Gail Gorski, pirmoji “United Airlines” moterų pilota. Jos pirmoji karališkoji pareiga? Padaryti žinomų individų “dames” ir “riterių” už jų indėlį į bendruomenę.

“The Ball yra Kentukio Derbio fondo fondo rėmėjas”, – sakė Adkinsas. “Išleistos lėšos nukreipiamos į kai kuriuos bendruomenės ne pelno siekiančius asmenis, kaip antai mūsų autizmo grupes, Dimes kovas, policijos fondus ir visus šiuos skirtingus subjektus, kurie gauna naudos iš pajamų”.

Jūs taip pat gali būti susidomėjęs:

Paraiškų teikimo procesas prasideda kiekvieną rugpjūtį ir baigiasi spalio viduryje. Jei susidomėjote, kreipkitės kdf.org. Kas žino? Jūsų laukia kristalinė tiara ir gyvenimą pakeičianti “Derby” patirtis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 18 = 24