Nebeda raudonųjų aksominių triufelių

Nevisiška vasaros vakarėlis yra be rankų, šventinis desertas, panašus į šias spalvingas rudos avelinės trumai. Pagaminti iš turtingo raudono aksomo pyrago, kurį mėgsta visi Pieteriai, skonio, šie žąsiai tortas rutuliai yra vėjas, kurį reikia surinkti. Naudokite iš anksto pagamintą raudoną velvio pyrago mišinį, saldainių lydymą ir purškite, kad šitą pyragą mėsos įkandimas atliktumėte per kelias minutes. Susmulkinkite susiformuotus tortų rutulius į baltąjį šokoladą ar saldainius, ištirpinkite, mėlynuosius dažytus šokoladus ir pridėkite raudonų nerūdijančių medžiagų, skirtų ryškiam ketvirtosios liepos pristatymui. Jūs negalėsite valgyti tik vieno iš šių puikių triufelių!

Ingridientai

½ puodelio nesūdyto sviesto, suminkštintas
½ puodelio cukraus
1 ½ puodelio universalios miltų
1 puodelis raudono velvetinio pyrago mišinio
1/8 šaukštelis druskos
1 šaukštelis vanilės ekstrakto
3-4 šaukštai pieno
1 (12 oz.) Pkg. ryškiai balta vanilės saldainė lydosi
4 uncijos. “Royal Blue” vanilinio saldainio lydalas
Raudona nerodoma

Paruošimas

  1. Sumaišykite sviestą ir cukrų dideliu dubeniu su elektriniu maišytuvu, kol sumaišysite. Įpilkite miltų, pyragų mišinio, druskos ir vanilės, sumaišant iki sumaišymo. Įpilkite pieno, 1 šaukštą, kol bus suformuota tešlos konsistencija.
  2. Sudėkite tešlą į 1 colio rutulius ir padėkite ant pergamijos ar vaško popieriaus ant kepimo skardos. Atšaldyti triufelio tešlą mažiausiai 15 minučių arba kol tvirta.
  3. Balto saldainio lydalas ištirpsta pagal pakuotės kryptis. Naudodami šakutę ar panardinamąjį įrankį, įtrinkite šaukštelius į tirpius saldainius, nulenkite į sluoksnį. Padėkite ant vaško popieriaus sausu (apie 15 minučių).
  4. Meltingų saldainių lydalas ištirpsta pagal pakuotės kryptis ir dedamas į “ziptop” maišelį ar nedidelį vamzdyno maišą. Iškirpkite viršūnę nuo maišelio. “Drizzle” mėlyna saldainė lydosi triufeles. Jei norite, pabarstykite viršūnėmis nedideliu kiekiu raudonos spalvos. Atšaldyti triufelius, kol bus paruošta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 4