Ką dauguma vyrų iš tikrųjų nori už Valentino dieną

Valentino dovanos pirkimas gali būti sunkus. Aš žinau, nes girdėjau, kad mano žmona tai skundžiasi jau keletą metų, tačiau tai tikrai neturi būti tokia sudėtinga. Man nereikalingi jokie ryšiai ar diržai ar kojinės ar skutimosi rinkiniai, ir man tikrai nereikia jokių bokserio šortų su širdimis ant jų. Viskas, ko noriu, yra kažkas paprastas ir prasmingas.

Štai keletas dalykų mano trumpame sąraše:

Rėmuota nuotrauka. Kadangi rūšies vyrai nėra dideli fotografų kūrėjai, todėl mes labai vertiname tą, kuris laiko mums tai padaryti. Gal tai šeimos nuotrauka, o gal tai tik jūsų dviejų paveikslų nuotrauka, bet gerai suplanuota nuotrauka yra dovana, kuri gali trukti daugelį metų. Senovinės šeimos nuotraukos yra dar geresnės.   

Gera knyga. Ar jis yra skaitytojas? Knyga yra viena iš tų apgalvotų dovanų, kurios reiškia daugybę lygių. Kiekvieną kartą, kai jis jį pasiima, jis galvotų apie jus, ypač jei priekyje yra užrašas. Jei norite išplėšti, tai padaryti pirmuoju klasikinio leidimo numeriu, kuris daugelį metų tik padidins vertę.

Dailės kūrinys. Kai kurios mano mėgstamiausios mano žmonos dovanos buvo meno fotografijos, paveikslai, eskizai, spaudiniai. Šie dalykai neturi būti labai brangūs. Sesanas vieną kartą davė man medinį kinišką ekraną, kuris kabo mūsų svetainę, ir manau, kad tai kainuoja apie 100 dolerių.

Vakarienė namuose. Atsižvelgiant į tai, kaip sunku gauti rezervaciją, visas pasaulis vakarieniauti Valentino dieną. Bet kodėl gi ne duoti jam ypatingą vakarienę namuose? Idealiu atveju, kažkas skanėtojai, tokie kaip “Sizzling Flank Steak” su laima-Wasabi padažu arba šiais Rosemary Lamb Chops. Čia nieko daugiau nėra prasminga, nei ką nors paruošti, ypač jei įmesite kai kurias žvakes ir gražų vyno buteliuką.

Nemokamas šeštadienio kuponas. Jei esate užsiėmęs tėtis, kaip ir aš, savaitgalį gali būti beveik neįmanoma. Visada yra vaikiškas žaidimas, po kurio kieme, sode ar rūsyje yra daugybė nebaigtų projektų. Kodėl jam nesuteikiant nemokamo šeštadienio kupono, kai jis gali žaisti golfą ar žuvį ar visiškai nieko padaryti? Tai pigiausias dovanas amžinai, bet neįkainojamas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3