ŽIŪRĖTI: kuo daugiau kaip 25000 klaidų gali gyventi jūsų šviežios Kalėdų eglutėje

Mes turime blogų naujienų. Pasirodo, kad jūsų papuošalai nėra vienintelis dalykas, vadinantis jūsų Kalėdų eglutę. Pasak ekologinės sodininkystės ir kenkėjų kontrolės įmonės “Safer Brand”, jūsų gana žaliame medyje gali gyventi 25 000 klaidų..

Gulėti.

Kai į namus atnešite šviežiai išpjautą amžiną medį, lengva pamiršti, kad jūs taip pat atvedei namus į gyvą medį ir tūkstančius mažų vabzdžių, kurie žiemoja viduje. Kai jūsų Kalėdų eglutė įeis į tavo namus, visi jo šlykštus, nusikaltę gyventojai atsibunda galvoti, kad yra pavasaris. Sąžiningai, ar galite juos kaltinti??

Dauguma šių vabzdžių yra nekenksmingos ir miršta, kai tik atvedei medį į namus, tačiau tarp gyvenančių labiausiai paplitusi yra amartai, vorai, erkės, adelgidai, maldos mantijos, žievės ir pjuvenos.

Siekiant išvengti bet kurio iš jų namo, “Saugesnis” ženklas rekomenduoja prieš tai nusipirkti ir patikrinti jūsų medžio stiebą ir šakeles, kad jį sugadintumėte, ir palikti jį garaže bent 24 valandas prieš dekoravimą. Galiausiai, prieš pateikiant jį viduje, suplakite jį per baltą lapą, kad pašalintumėte bet kokias klaidas. Ir svarbiausia, nespurkšdami aerozolių pesticidų, nes jie gali būti degūs.

Dr Nancy Troyano, daktaras ir entomologas kelių kenkėjų kontrolės ženklų, įskaitant Ehrlich, Western Exterminator ir Presto-X kalbėjo Pietinis gyvenimas apie šį klausimą. Ji mums papasakojo, ką daryti, jei mes vis dar turime keletą klaidų, kurie praeina patikrinimą ir nuleidžiami.

“Kenkėjų naikinimas ir (arba) jų surinkimas ir pašalinimas iš išorės yra geriausias būdas elgtis su bet kokiais Kalėdų eglutėmis.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 7 = 11